Címjegyzék
KISISKOLÁS BAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
FOTÓ
VIDEÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Kisiskolás verseny LU10
Kovács László régió
2018. október 13. szombat
Gödöllő, Hajós Alfréd Ált.Isk.
14:00 Főnix ISE - Farkasvár DSE LU10 0 - 0
14:40 DKA II. - Gödöllői KC 0 - 0
15:20 Farkasvár DSE LU10 - DKA III. 0 - 0
16:00 GVM Europe-Vác - Főnix ISE 0 - 0
16:40 DKA III. - DKA II. 0 - 0
17:20 GVM Europe-Vác - Gödöllői KC 0 - 0
2018. október 14. vasárnap
Örkény, Huszka Hermina Ált. Isk. Tornacsarnoka
09:00 Aranyszarvas SE - Inárcs-Örkény KC 0 - 0
09:40 Moyra-Budaörs Handball - Vecsési SE 0 - 0
10:20 Dömsödi USE - Aranyszarvas SE 0 - 0
11:00 Inárcs-Örkény KC - Moyra-Budaörs Handball 0 - 0
11:40 Vecsési SE - Dömsödi USE 0 - 0
12:20 Budai Farkasok NKFT - ÉRD II. 0 - 0
13:00 Pilisvörösvári KSK - Százhalombattai VUK SE 0 - 0
13:40 ÉRD II. - Szigetszentmiklós NKSE 0 - 0
14:20 Százhalombattai VUK SE - ÉRD I. 0 - 0
15:00 Szigetszentmiklós NKSE - Budai Farkasok NKFT 0 - 0
15:40 Pilisvörösvári KSK - ÉRD I. 0 - 0
2018. november 24. szombat
Vác, Boronkay György SzKI és Gimn.*
00:00 DKA II. - Főnix ISE
00:00 Főnix ISE - Gyömrői KA
09:00 GVM Europe-Vác - Farkasvár DSE LU10 0 - 0
09:40 Gödöllői KC - DKA II. 0 - 0
10:20 Farkasvár DSE LU10 - DKA I. 0 - 0
11:00 Gödöllői KC - GVM Europe-Vác 0 - 0
11:40 DKA II. - Gödi SE 0 - 0
12:20 Vecsési SE - DKA III. 0 - 0
13:00 DKA I. - Gyömrői KA 0 - 0
13:40 DKA III. - Gödi SE 0 - 0
14:20 Gyömrői KA - Vecsési SE 0 - 0
2018. november 25. vasárnap
Budaörs, Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
10:00 Moyra-Budaörs Handball - Szigetszentmiklós NKSE 0 - 0
10:40 ÉRD I. - Budai Farkasok NKFT 0 - 0
11:20 Szigetszentmiklós NKSE - Százhalombattai VUK SE 0 - 0
12:00 ÉRD I. - Moyra-Budaörs Handball 0 - 0
12:40 Budai Farkasok NKFT - Aranyszarvas SE 0 - 0
13:20 Százhalombattai VUK SE - ÉRD II. 0 - 0
14:00 Pilisvörösvári KSK - Inárcs-Örkény KC 0 - 0
14:40 Dömsödi USE - Aranyszarvas SE 0 - 0
15:20 ÉRD II. - Pilisvörösvári KSK 0 - 0
16:00 Inárcs-Örkény KC - Dömsödi USE 0 - 0
2018. december 15. szombat
Dömsöd, Dömsöd Sportközpont
00:00 ÉRD I. - Budai Farkasok NKFT
00:00 Budai Farkasok NKFT - Vecsési SE
12:00 Dömsödi USE - Szigetszentmiklós NKSE 0 - 0
12:40 Moyra-Budaörs Handball - ÉRD II. 0 - 0
13:20 Szigetszentmiklós NKSE - ÉRD I. 0 - 0
14:00 ÉRD II. - Dömsödi USE 0 - 0
14:40 Aranyszarvas SE - Moyra-Budaörs Handball 0 - 0
15:20 Százhalombattai VUK SE - Vecsési SE 0 - 0
16:00 ÉRD I. - Inárcs-Örkény KC 0 - 0
16:40 Aranyszarvas SE - Vecsési SE 0 - 0
17:20 Inárcs-Örkény KC - Százhalombattai VUK SE 0 - 0
2018. december 16. vasárnap
Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium
09:00 Farkasvár DSE LU10 - Gödöllői KC 0 - 0
09:40 Gyömrői KA - Gödi SE 0 - 0
10:20 Gödöllői KC - DKA III. 0 - 0
11:00 Gödi SE - Farkasvár DSE LU10 0 - 0
11:40 DKA II. - Gyömrői KA 0 - 0
12:20 GVM Europe-Vác - DKA I. 0 - 0
13:00 Pilisvörösvári KSK - DKA III. 0 - 0
13:40 GVM Europe-Vác - DKA II. 0 - 0
14:20 DKA I. - Pilisvörösvári KSK 0 - 0
2019. február 24. vasárnap
Dömsöd, Dömsöd Sportközpont
09:00 Dömsödi USE - ÉRD I. 0 - 0
09:40 Farkasvár DSE LU10 - ÉRD II. 0 - 0
10:20 ÉRD I. - Gödi SE 0 - 0
11:00 Farkasvár DSE LU10 - Dömsödi USE 0 - 0
11:40 ÉRD II. - EURONOVEX USE I. 0 - 0
12:20 Gödi SE - Budai Farkasok NKFT 0 - 0
13:00 EURONOVEX USE II. - Szigetszentmiklós NKSE 0 - 0
13:40 Budai Farkasok NKFT - EURONOVEX USE I. 0 - 0
14:20 EURONOVEX USE II. - Moyra-Budaörs Handball 0 - 0
15:00 Szigetszentmiklós NKSE - Inárcs-Örkény KC 0 - 0
15:40 Aranyszarvas SE - Százhalombattai VUK SE 0 - 0
16:20 Moyra-Budaörs Handball - Pilisvörösvári KSK 0 - 0
17:00 Inárcs-Örkény KC - Százhalombattai VUK SE 0 - 0
17:40 Pilisvörösvári KSK - Aranyszarvas SE 0 - 0
Vecsés, Városi Sportcsarnok
08:00 Vecsési SE - Maglódi TC 0 - 0
08:35 Gödöllői KC - Gyömrői KA 0 - 0
09:10 Maglódi TC - GVM Europe-Vác 0 - 0
09:45 Gödöllői KC - Vecsési SE 0 - 0
10:20 Gyömrői KA - GVM Europe-Vác 0 - 0
10:55 DKA I. - Solymári SC 0 - 0
11:30 DKA III. - Budakalászi SC
12:05 Solymári SC - DKA II. 0 - 0
12:40 Gödöllői SE - DKA I. 0 - 0
13:15 DKA II. - Budakalászi SC
13:50 Gödöllői SE - DKA III. 0 - 0
2019. március 23. szombat
Tápiószele, Sportcsarnok *
09:00 EURONOVEX USE II. - Aranyszarvas SE 0 - 0
09:40 Inárcs-Örkény KC - Gödöllői KC 0 - 0
10:20 Aranyszarvas SE - DKA I. 0 - 0
11:00 Gödöllői KC - EURONOVEX USE II. 0 - 0
11:40 Maglódi TC - Inárcs-Örkény KC 0 - 0
12:20 DKA I. - Vecsési SE 0 - 0
13:00 Maglódi TC - DKA II. 0 - 0
13:40 Vecsési SE - DKA III. 0 - 0
14:20 Gödöllői SE - DKA II. 0 - 0
15:00 GVM Europe-Vác - EURONOVEX USE I. 0 - 0
15:40 DKA III. - Ceglédi KCSE 0 - 0
16:20 Gödöllői SE - Gyömrői KA 0 - 0
17:00 Ceglédi KCSE - GVM Europe-Vác 0 - 0
17:40 EURONOVEX USE I. - Gyömrői KA 0 - 0
2019. március 24. vasárnap
Zsámbék, Zichy Miklós Ált. Isk.*
11:10 Budai Farkasok NKFT - Moyra-Budaörs Handball 0 - 0
11:45 Pilisvörösvári KSK - Solymári SC 0 - 0
12:20 Moyra-Budaörs Handball - Farkasvár DSE LU10 0 - 0
12:55 Solymári SC - Budai Farkasok NKFT 0 - 0
13:30 Gödi SE - Pilisvörösvári KSK 0 - 0
14:05 Farkasvár DSE LU10 - Dömsödi USE 0 - 0
14:40 ÉRD I. - Budakalászi SC
15:15 Dömsödi USE - Gödi SE 0 - 0
15:50 ÉRD II. - Százhalombattai VUK SE 0 - 0
16:25 Szigetszentmiklós NKSE - Budakalászi SC
17:00 Százhalombattai VUK SE - ÉRD I. 0 - 0
17:35 Szigetszentmiklós NKSE - ÉRD II. 0 - 0
2019. április 6. szombat
Tápiószentmárton, Sport és Tanuszoda
08:30 Inárcs-Örkény KC - EURONOVEX USE II. 0 - 0
09:10 EURONOVEX USE I. - Ceglédi KCSE 0 - 0
09:50 Inárcs-Örkény KC - Aranyszarvas SE 0 - 0
10:30 EURONOVEX USE II. - Dömsödi USE 0 - 0
11:10 ÉRD I. - Ceglédi KCSE 0 - 0
11:50 ÉRD II. - Dömsödi USE 0 - 0
12:30 Gyömrői KA - ÉRD I. 0 - 0
13:10 Százhalombattai VUK SE - ÉRD II. 0 - 0
13:50 Szigetszentmiklós NKSE - Maglódi TC 0 - 0
14:30 Százhalombattai VUK SE - Vecsési SE 0 - 0
15:10 Maglódi TC - Gyömrői KA 0 - 0
15:50 Vecsési SE - Szigetszentmiklós NKSE 0 - 0
Vác, Boronkay György SzKI és Gimn.*
09:00 DKA I. - Gödi SE 0 - 0
09:40 DKA II. - Gödöllői KC 0 - 0
10:20 Gödi SE - Moyra-Budaörs Handball 0 - 0
11:00 Gödöllői KC - DKA I. 0 - 0
11:40 Pilisvörösvári KSK - DKA II. 0 - 0
12:20 Moyra-Budaörs Handball - Solymári SC 0 - 0
13:00 Farkasvár DSE LU10 - Pilisvörösvári KSK 0 - 0
13:40 Solymári SC - Gödöllői SE 0 - 0
14:20 Budakalászi SC - GVM Europe-Vác
15:00 Farkasvár DSE LU10 - Budai Farkasok NKFT 0 - 0
15:40 Gödöllői SE - DKA III. 0 - 0
16:20 GVM Europe-Vác - Budai Farkasok NKFT 0 - 0
17:00 DKA III. - Budakalászi SC
2019. április 7. vasárnap
Tápiószentmárton, Sport és Tanuszoda
16:30 Aranyszarvas SE - EURONOVEX USE I. 0 - 0
2019. május 11. szombat
Dömsöd, Dömsöd Sportközpont
00:00 Aranyszarvas SE - Maglódi TC
00:00 Maglódi TC - Dömsödi USE
09:40 Dömsödi USE - Budai Farkasok NKFT 0 - 0
10:20 Aranyszarvas SE - Inárcs-Örkény KC 0 - 0
11:00 Budai Farkasok NKFT - ÉRD II. 0 - 0
11:40 Aranyszarvas SE - Dömsödi USE 0 - 0
12:20 ÉRD I. - Inárcs-Örkény KC 0 - 0
13:00 ÉRD II. - EURONOVEX USE II. 0 - 0
13:40 EURONOVEX USE I. - ÉRD I. 0 - 0
14:20 Százhalombattai VUK SE - Gyömrői KA 0 - 0
15:00 Ceglédi KCSE - EURONOVEX USE II. 0 - 0
15:40 Százhalombattai VUK SE - EURONOVEX USE I. 0 - 0
16:20 Gyömrői KA - Ceglédi KCSE 0 - 0
2019. május 12. vasárnap
Szigetszentmiklós, Kardos István Ált.Isk. spcs.*
09:00 Szigetszentmiklós NKSE - Gödöllői KC 0 - 0
09:40 Vecsési SE - Moyra-Budaörs Handball 0 - 0
10:20 Gödöllői KC - GVM Europe-Vác 0 - 0
11:00 Vecsési SE - Szigetszentmiklós NKSE 0 - 0
11:40 Moyra-Budaörs Handball - Gödöllői SE 0 - 0
12:20 GVM Europe-Vác - Pilisvörösvári KSK 0 - 0
13:00 Gödöllői SE - Gödi SE 0 - 0
13:40 Pilisvörösvári KSK - DKA III. 0 - 0
14:20 Gödi SE - DKA II. 0 - 0
15:00 Farkasvár DSE LU10 - DKA I. 0 - 0
15:40 DKA III. - Solymári SC 0 - 0
16:20 DKA II. - Farkasvár DSE LU10 0 - 0
17:00 DKA I. - Solymári SC 0 - 0
RÉSZTVEVŐ GYERMEKEK
név csapat M
ÁDÁM ALMA ANNA EURONOVEX USE II. 8
ANTONI KATA PETRA Moyra-Budaörs Handball 7
APAI PANNA Budai Farkasok NKFT 10
ARDELEAN PANNA KINGA Vecsési SE 10
BABCSÁNY NIKOLETT Szigetszentmiklós NKSE 14
BAJOR BARBARA ALEXANDRA Gyömrői KA 4
BAKOS LILI Aranyszarvas SE 12
BÁLINT LÉNA EMMA DKA III. 4
BALLA PANNA DKA I. 8
BALOGH INEZ ZOÉ Gödöllői SE 8
BALOGH LELLE LIDIA Dömsödi USE 11
BALOGH LILI SÁRA Gödöllői KC 12
BALOGH NÓRA ILONA Budakalászi SC 2
BÁNSZKI LUCA Gödöllői KC 4
BARANYI ZARA JULIANNA ÉRD I. 8
BARÁTH JÁZMIN EURONOVEX USE I. 8
BÁRCZI PANNA KINGA DKA II. 12
BARTOS BORÓKA Moyra-Budaörs Handball 4
BARTUS EVELIN LEA Gödi SE 12
BARTUS JÚLIA Ceglédi KCSE 6
BASKA BÍBORKA Pilisvörösvári KSK 12
BATTA NOÉMI VIKTÓRIA Dömsödi USE 13
BENCZE LILIÁNA Gödöllői KC 12
BENDE VIKTÓRIA Maglódi TC 6
BENEDEK ZSÓFIA LUCA Főnix ISE 2
BERTA KATA EURONOVEX USE I. 8
BILIK NÓRA BARBARA ÉRD I. 14
BÍRÓ AJSA ÉRD II. 14
BOLDVAI CSENGE BLANKA Főnix ISE 2
BORI ORSOLYA Aranyszarvas SE 14
BUBROVSZKI ZOÉ Pilisvörösvári KSK 14
BUCZKÓ ZITA Gyömrői KA 12
BUGYI BOGLÁRKA LIA Maglódi TC 6
BUNDA REBEKA ZILE Budakalászi SC 2
BUNDER JANKA DKA II. 8
CZUCZI VITA Farkasvár DSE LU10 6
CSÁSZÁR CSENGE Solymári SC 6
CSERHALMI NÓRA Budai Farkasok NKFT 6
CSERI MIRTILL DKA II. 9
CSIGHY DÓRA Főnix ISE 2
CSÍK RAMÓNA Aranyszarvas SE 7
CSONTOS KATALIN Maglódi TC 6
CSORBA KRISZTINA HENRIETTA Dömsödi USE 10
DANKÓ PATRÍCIA JOHANNA Szigetszentmiklós NKSE 12
DÁNOS CECILIA Moyra-Budaörs Handball 4
DÁVID ELIZA ÉRD II. 14
DEMETER JÁZMIN Gyömrői KA 12
DIÓSZEGI EMMA RÉKA Gödöllői SE 2
DIÓSZEGI PATRÍCIA Gyömrői KA 12
DÓBIÁS BIANKA NÓRA DKA I. 12
DOMBAI MIRA Farkasvár DSE LU10 14
DORKÓ-BÁN DALMA Maglódi TC 2
DREXLER BÍBORKA CSENGE DKA I. 2
DROZDIK LAURA Gyömrői KA 2
DUCHENKA LOTTI NOÉMI Vecsési SE 8
DUDÁS ESZTER Szigetszentmiklós NKSE 2
DUDOK LILIÁNA DKA II. 11
DUGASZ LILLA Ceglédi KCSE 6
DULICZ GRÉTA Budakalászi SC 2
EGYÜD MAJA GVM Europe-Vác 14
FARKAS BOGLÁRKA Ceglédi KCSE 6
FARKAS LAURA Százhalombattai VUK SE 14
FAZEKAS FRUZSINA Aranyszarvas SE 13
FAZEKAS VIOLETTA Aranyszarvas SE 10
FEHÉR REBEKA BOGLÁRKA EURONOVEX USE II. 8
FEKETE ALEXA ANNA Aranyszarvas SE 12
FICZA VIKTÓRIA ÁGNES Solymári SC 2
FODOR BOGLÁRKA Szigetszentmiklós NKSE 12
FONÓDI BORBÁLA Farkasvár DSE LU10 6
FORGÓ TÍLIA Főnix ISE 2
FUITH HANNA EURONOVEX USE II. 6
FÜZI GRÉTA LILLA Gödi SE 4
GÁBOR ALEXA STELLA ÉRD II. 14
GÁBOR MANUÉLA Maglódi TC 2
GÁL VERONIKA Szigetszentmiklós NKSE 14
GÉR NIKOLETT Vecsési SE 12
GERZANICS CSENGE KINCSŐ ÉRD I. 14
GÓBER DÓRA Szigetszentmiklós NKSE 6
GÖLLNER SÁRA CSINSZKA Farkasvár DSE LU10 10
GRUNDA BARBARA Százhalombattai VUK SE 14
GYULAI BOGLÁRKA DKA I. 4
GYÜRKY MELINDA Gödi SE 12
HARSÁNYI LEILA LOLITA DKA III. 12
HAVADTŐI KINCSŐ Farkasvár DSE LU10 12
HAVASI JOHANNA FLÓRA Budai Farkasok NKFT 8
HAVASI PETRA Solymári SC 6
HEGEDŰS NIKOLETT Ceglédi KCSE 6
HEGEDŰS TÍMEA DKA I. 6
HEJL SZONJA Moyra-Budaörs Handball 10
HEVÉR FANNI GVM Europe-Vác 14
HIDVÉGI KIARA HANNA GVM Europe-Vác 2
HORTOBÁGYI EMMA ANNA Inárcs-Örkény KC 14
HORVÁTH BIANKA Szigetszentmiklós NKSE 2
HORVÁTH HANNA Farkasvár DSE LU10 12
HORVÁTH LILI Vecsési SE 10
HORVÁTH NATÁLIA Gödi SE 12
HORVÁTH VIVIEN GVM Europe-Vác 12
HORVÁTH ZSÓFIA Gödi SE 12
HOSKÓ ESZTER Moyra-Budaörs Handball 14
INGES DENISSZA Gödöllői SE 8
IVÁN KINGA BIANKA ÉRD II. 11
IVÁN LAURA Vecsési SE 14
JAKAB ZSANETT EURONOVEX USE II. 2
JÁROMI LINDA GVM Europe-Vác 14
JOÓ JÁZMIN HANNA Dömsödi USE 14
JÓRI ZSÓFIA ÉRD II. 12
JUHÁSZ DORINA EURONOVEX USE II. 6
JUHÁSZ LÉDA Solymári SC 2
JUHÁSZ PIROSKA Inárcs-Örkény KC 10
JUTASI KARINA REA Budai Farkasok NKFT 12
KARABA JÁZMIN LILIÁNA DKA I. 10
KARÁCSONY NIKOL ÉRD II. 12
KÁROSI DORKA HANNA DKA II. 8
KASSA ZILLE Gödi SE 8
KATA NÓRA GVM Europe-Vác 2
KAVALECZ LETÍCIA Gyömrői KA 8
KÉKESI ZSÓFIA DKA III. 12
KERÉKGYÁRTÓ LILI Szigetszentmiklós NKSE 9
KESERŰ EDINA Gyömrői KA 6
KÉSZ AMINA ELEONÓRA Inárcs-Örkény KC 10
KINCSES TAMARA Dömsödi USE 13
KIS ESZTER ANNA Százhalombattai VUK SE 10
KISS ANGELIKA Moyra-Budaörs Handball 12
KISS ANNA DKA II. 13
KISS KATALIN ÉRD I. 14
KISS LÉLA DKA I. 4
KISS LUCA Gyömrői KA 10
KISS MAJA Farkasvár DSE LU10 10
KMETYÓ LILI Aranyszarvas SE 14
KÓKAI BRIGITTA Gyömrői KA 10
KOMÁROMI ANNA Ceglédi KCSE 6
KOMÁROMI ANNA RÉKA Szigetszentmiklós NKSE 14
KOTTA CSENGELE Budai Farkasok NKFT 4
KOVÁCS LIA PETRA Gödöllői KC 10
KOVÁCSICS DORKA Moyra-Budaörs Handball 5
KÖRMENDI LARA Moyra-Budaörs Handball 10
KRAJCSOVICH JÁZMIN ANETT Budakalászi SC 2
KRIZSÁN LAURA Inárcs-Örkény KC 12
KROSELY NATÁLIA Moyra-Budaörs Handball 10
KUSTOS BOGLÁRKA Solymári SC 6
LÁBISCSÁK LOLA Főnix ISE 2
LACZKÓ DORINA LILÁNA Gödöllői KC 12
LÁDI MELINDA EURONOVEX USE II. 8
LAKATOS KIARA MIRANDA DKA I. 4
LAKOS LIA Inárcs-Örkény KC 12
LEHOCZKI LEA Szigetszentmiklós NKSE 2
LÉRÁNT ANNA Farkasvár DSE LU10 14
LISÓCZKI ZSÓFIA Aranyszarvas SE 12
LŐRINC LAURA Szigetszentmiklós NKSE 14
LUDVIG LILI Pilisvörösvári KSK 13
MAAS EMÍLIA Ceglédi KCSE 4
MADURA ZSANETT Vecsési SE 8
MAGYAR ZOÉ RÉKA Százhalombattai VUK SE 10
MAJOR-MARÓTHY BORA Gödi SE 10
MAJOROS BIANKA VILLŐ DKA II. 4
MAJOROS-SZABÓ BOLDA Maglódi TC 6
MÁNYI ADÉL CSENGE Vecsési SE 4
MARCALEK ZSÓFIA DKA II. 8
MÁRKUS AMANDA Inárcs-Örkény KC 10
MARUSNIK ZOÉ KINGA Farkasvár DSE LU10 8
MEGYESI PETRA Ceglédi KCSE 6
MÉRI VERONIKA Farkasvár DSE LU10 9
MESZLÉNYI KLAUDIA Százhalombattai VUK SE 6
MEZEI ZOÉ REBEKA Gödöllői KC 14
MIHALIK NÓRA Gyömrői KA 10
MIKLÓS LÉNA KATA Moyra-Budaörs Handball 12
MIKÓ GRÉTA ÉRD II. 11
MIRITY MIRA Gyömrői KA 10
MISI ALEXANDRA Inárcs-Örkény KC 10
MISI BIANKA KATALIN DKA III. 3
MOLNÁR JÁZMIN Pilisvörösvári KSK 12
MOLNÁR KRISZTINA RENÁTA Aranyszarvas SE 14
MOLNÁR NÓRA EURONOVEX USE I. 8
MOTIKA DORKA Pilisvörösvári KSK 14
MÜLLER GABRIELLA KATA Solymári SC 8
NAGY GRÉTA VIKTÓRIA Szigetszentmiklós NKSE 14
NAGY NIKOLETT JÚLIA Solymári SC 4
NAGY NORINA Gödöllői SE 8
NAGY RÉKA EURONOVEX USE II. 4
NAGY TÍMEA AJSA Budai Farkasok NKFT 10
NAGY ZSUZSANNA PANNA Budai Farkasok NKFT 12
NEISZ VIKTÓRIA Szigetszentmiklós NKSE 2
NÉMEDI NÓRA Solymári SC 6
NÉMETH ADÉL ÉRD II. 2
NÉMETH RÉKA MÁRIA Százhalombattai VUK SE 8
OBOLÉR PETRA Moyra-Budaörs Handball 6
ÓNODI LARA Moyra-Budaörs Handball 10
ORAVECZKI LILIÁNA Százhalombattai VUK SE 4
OROSZ ANNA Ceglédi KCSE 6
PACOR KÍRA Farkasvár DSE LU10 4
PAKSI PANKA NÓRA ÉRD II. 2
PÁL VIVIEN Pilisvörösvári KSK 8
PALKOVICS GRÉTA Vecsési SE 4
PALLAGI PANNA FLÓRA GVM Europe-Vác 14
PÁNDI ANDREA Pilisvörösvári KSK 14
PANTALI VILLŐ DKA III. 9
PAP JÚLIA Moyra-Budaörs Handball 12
PÁPAI MONA Gyömrői KA 10
PAPP DÓRA ILONA Gödöllői SE 8
PAPP LUCA DKA II. 13
PAPP NÓRA MARIANN Gödöllői SE 8
PAYER JÁZMIN Pilisvörösvári KSK 14
PESTI LUCA Moyra-Budaörs Handball 1
PILHÁL HANNA Moyra-Budaörs Handball 6
PINTÉR LÉNA Ceglédi KCSE 4
POLGÁR KÍRA AMINA Gödöllői KC 14
PRESINSZKI PETRA Inárcs-Örkény KC 12
RAB SÁRA DORKA Dömsödi USE 14
RACSKÓ ZSUZSANNA EURONOVEX USE II. 8
RAKSZEGI ZAMIRA Dömsödi USE 14
REICHERT ZOÉ Százhalombattai VUK SE 12
REITERER AMINA LEA Szigetszentmiklós NKSE 8
RÉKASI HANNA Vecsési SE 10
RÉTI JÚLIA DKA III. 14
RÉTI KINGA DKA III. 11
RÉTI MIRTILL NÓRA Pilisvörösvári KSK 8
RÉVUTI BOGLÁRKA DKA III. 14
REZNEKI LARA MILÉNA Gödi SE 12
RIESZ ABIGÉL DOROTTYA Inárcs-Örkény KC 14
RIGÓ HANNA DKA II. 14
RIGÓ JÁZMIN DKA II. 13
RISKÓ DORINA NOA ÉRD I. 12
RIZMAJER MIRJAM Inárcs-Örkény KC 4
ROMDHANI LINA Szigetszentmiklós NKSE 13
ROSTA RÉKA BÍBORKA GVM Europe-Vác 14
RÓTH NOÉMI EURONOVEX USE I. 8
RÓZSAHEGYI RÉKA DKA I. 6
SÁRI ANGÉLA Budai Farkasok NKFT 12
SCHEURING MÓNIKA Solymári SC 8
SEBESI ANNA KATALIN EURONOVEX USE I. 8
SEBŐK JÁZMIN Maglódi TC 4
SEBŐK NÓRA PETRA Gyömrői KA 12
SIMON NOÉMI DKA I. 8
SIMON-KOVÁCS JÁZMIN DKA I. 2
SIPOS LUCA SÁRA Gödöllői KC 8
SIRÁLY FANNI Vecsési SE 14
SLEZÁK TÍMEA PETRA Dömsödi USE 14
SOLTI NÓRA KITTI Pilisvörösvári KSK 6
SOLYMOSI KORINA DKA I. 2
SPARGL JÁZMIN GVM Europe-Vác 12
STAYER LUCA SÁRA DKA II. 14
STEIERLEIN PANNA ÉRD I. 14
STRAUB NÓRA Pilisvörösvári KSK 12
STREHÓ REGINA DKA II. 14
STRINGOVICS DOROTTYA Farkasvár DSE LU10 10
STROVECZ DÓRA Gödöllői KC 14
STROVECZ NÓRA Gödöllői KC 14
SUHAJDA RENÁTA Szigetszentmiklós NKSE 12
SZABADOS DÓRA GVM Europe-Vác 12
SZABÓ ANNA Maglódi TC 6
SZABÓ ANNA ALEXA Százhalombattai VUK SE 6
SZABÓ BOGLÁRKA DKA I. 4
SZABÓ HANNA Szigetszentmiklós NKSE 12
SZABÓ VANDA Dömsödi USE 14
SZABÓ ZÍLIA Budakalászi SC 2
SZABÓ-TARI NÓRA Maglódi TC 2
SZALAI GERDA Százhalombattai VUK SE 14
SZALAY ROZI Gödöllői SE 8
SZATMÁRI BARBARA Farkasvár DSE LU10 11
SZENTANDRÁSI-SZABÓ LILLA Moyra-Budaörs Handball 2
SZEPESI INEZ FRUZSINA GVM Europe-Vác 14
SZÉPVÖLGYI DALMA DKA III. 12
SZLIFKA LUJZA Moyra-Budaörs Handball 3
TAKÁCS IZABELLA Gödöllői SE 8
TAVASZI KINGA Százhalombattai VUK SE 10
TOLDI KITTI Solymári SC 6
TOMA FLÓRA EDIT Vecsési SE 4
TOMCSÁNYI DORKA ÉRD I. 14
TOMEK VIRÁG GVM Europe-Vác 14
TORMA FRUZSINA Gödi SE 8
TÓTH ANNA EURONOVEX USE I. 6
TÓTH BOGLÁR KINCSŐ Főnix ISE 2
TÓTH DOROTTYA Gyömrői KA 2
TÓTH ENIKŐ ÉRD I. 11
TÓTH FANNI Budai Farkasok NKFT 12
TÓTH KINGA DKA III. 14
TÓTH LIZETT ANNA Aranyszarvas SE 10
TÓTH LUCA Solymári SC 4
TÓTH NIKOLETT Solymári SC 6
TÓTH NÓRA GVM Europe-Vác 12
TÓTH PANKA Gödi SE 10
TÖRÖK EMMA Moyra-Budaörs Handball 10
TÖTÖS DÓRA JÁZMIN Moyra-Budaörs Handball 6
VÁCZI RÉKA Gyömrői KA 6
VARGA CSILLA Dömsödi USE 10
VARGHA PETRA Gödöllői KC 14
VARRÓ DOMINIKA EURONOVEX USE II. 8
VARRÓ ENIKŐ EURONOVEX USE I. 7
VASAS DZSENIFER EURONOVEX USE II. 8
VASAS LETÍCIA EURONOVEX USE II. 6
VÉGH BOGLÁRKA DKA II. 13
VÉKONY SZOFI ZSÓFIA Maglódi TC 2
VERES GERDA LILIÁNA DKA I. 10
VERTIG LILI ERIKA Moyra-Budaörs Handball 14
VICZENE DORINA RÉKA DKA I. 10
VIDA NÓRA Farkasvár DSE LU10 6
VIGH ZSÓFIA DKA I. 12
VOJTEK VIVIEN GVM Europe-Vác 10
WINDISSCH FANNI Gödi SE 2
WINKLER SZONJA Budai Farkasok NKFT 4
ZÁMBÓ ZITA Budakalászi SC 2
ZÁMBOR NINA GABRIELLA Gödi SE 10
ZENTAI DÓRA MARIANNA DKA I. 10
ZOLLER PANNI DKA III. 9
ZOMBORI ZOÉ ZAMIRA EURONOVEX USE II. 4
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó