Címjegyzék
KISISKOLÁS BAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
VIDEÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Kisiskolás verseny LU10 (2010-2011)
Kisiskolás verseny U10 Dél
2019. október 19. szombat
Szeghalom, Városi sportcsarnok
10:00 Túrkevei VSE II. - Szeghalmi NKC
10:40 Köröstarcsai DSE - Békési NKTE
11:20 Sütő Kézisuli - Túrkevei VSE II.
12:00 Túrkevei VSE I. - Köröstarcsai DSE
12:40 Békési NKTE - Békéscsabai ENKSE
13:20 Sütő Kézisuli - Túrkevei VSE I.
14:00 Békéscsabai ENKSE - Szeghalmi NKC
Tiszaföldvár, Homoki Sportcsarnok
10:00 Tiszaföldvár VSE - Törökszentmiklósi KE
10:40 Aranyszarvas SE - Székács KE I
11:20 Törökszentmiklósi KE - Tiszakécske VSE
12:00 Székács KE II - Aranyszarvas SE
12:40 Székács KE I - EURONOVEX USE
13:20 Tiszakécske VSE - Székács KE II
14:00 EURONOVEX USE - Tiszaföldvár VSE
Zákányszék, Zákányszék Sportcsarnok*
10:00 TVSC Sándorfalva - TVSC Z-ZS-B
10:40 TVSC R-M - FKSE-Algyő
11:20 Hódmezővásárhelyi LKC II. - TVSC Z-ZS-B
12:00 FKSE-Algyő - Kelebia KNSK
12:40 Hódmezővásárhelyi LKC I. - TVSC R-M
13:20 Hódmezővásárhelyi LKC II. - Kelebia KNSK
14:00 Hódmezővásárhelyi LKC I. - TVSC Sándorfalva
Dunaújváros, Gárdonyi Géza Ált. Isk. tornaterme*
10:00 Dunaújvárosi AC - DKKA
10:40 Rácalmás SE - Miklós KC
11:20 Gézengúz UKC - DKKA
12:00 Kiskőrösi NKSZSE - Rácalmás SE
12:40 Dunaújvárosi AC - Miklós KC
13:20 Gézengúz UKC - Kiskőrösi NKSZSE
Csorvás, Általános Iskola*
09:00 Csorvási SK - Oxxo Energy ONKC II.
09:40 Gyulasport NKFT 1. - Oxxo Energy ONKC I.
10:20 PC Trade Szeged NEON - Oxxo Energy ONKC II.
11:00 Békéscsaba DKSE - Gyulasport NKFT 1.
11:40 PC Trade Szeged PINK - Oxxo Energy ONKC I.
12:20 Békéscsaba DKSE - PC Trade Szeged NEON
13:00 PC Trade Szeged PINK - Csorvási SK
2019. október 20. vasárnap
Kecskemét, II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Sportcsarnok
10:00 Judória Sport KFT 2. - Kecskeméti Junior SN KFT
10:40 Judória Sport KFT 1. - KIKI SKFT
11:20 Judória Sport KFT 2. - GBB ZRT Kecskeméti NKSE 1
12:00 Judória Sport KFT 1. - Inárcs-Örkény KC
12:40 Kecskeméti Junior SN KFT - KIKI SKFT
13:20 Inárcs-Örkény KC - GBB ZRT Kecskeméti NKSE 1
2019. november 16. szombat
Örkény, Huszka Hermina Ált. Isk. Tornacsarnoka
09:00 Kecskeméti Junior SN KFT - Inárcs-Örkény KC
09:40 Judória Sport KFT 2. - KIKI SKFT
10:20 Judória Sport KFT 1. - Kecskeméti Junior SN KFT
11:00 GBB ZRT Kecskeméti NKSE 1 - KIKI SKFT
11:40 Judória Sport KFT 2. - Inárcs-Örkény KC
12:20 Judória Sport KFT 1. - GBB ZRT Kecskeméti NKSE 1
Kiskőrös, Bem J. Ált. Isk. tornaterme *
10:00 Kiskőrösi NKSZSE - Miklós KC
10:40 DKKA - Rácalmás SE
11:20 Gézengúz UKC - Miklós KC
12:00 Rácalmás SE - Dunaújvárosi AC
12:40 Kiskőrösi NKSZSE - DKKA
13:20 Gézengúz UKC - Dunaújvárosi AC
2019. november 17. vasárnap
Orosháza, Városi Sportcsarnok
09:40 Gyulasport NKFT 1. - Csorvási SK
10:20 Békéscsaba DKSE - Oxxo Energy ONKC I.
11:00 Csorvási SK - PC Trade Szeged NEON
11:40 PC Trade Szeged PINK - Gyulasport NKFT 1.
12:20 Békéscsaba DKSE - Oxxo Energy ONKC II.
13:00 PC Trade Szeged NEON - PC Trade Szeged PINK
13:40 Oxxo Energy ONKC II. - Oxxo Energy ONKC I.
Tiszakécske, Városi Sportcsarnok,
10:00 Székács KE I - Tiszakécske VSE
10:40 Aranyszarvas SE - Törökszentmiklósi KE
11:20 Székács KE II - Székács KE I
12:00 Törökszentmiklósi KE - Tiszaföldvár VSE
12:40 Aranyszarvas SE - EURONOVEX USE
13:20 Székács KE II - Tiszaföldvár VSE
14:00 EURONOVEX USE - Tiszakécske VSE
Túrkeve , Sportcsarnok
09:00 Túrkevei VSE I. - Szeghalmi NKC
09:40 Békéscsabai ENKSE - Túrkevei VSE II.
10:20 Sütő Kézisuli - Szeghalmi NKC
11:00 Békéscsabai ENKSE - Köröstarcsai DSE
11:40 Túrkevei VSE II. - Békési NKTE
12:20 Sütő Kézisuli - Köröstarcsai DSE
13:00 Túrkevei VSE I. - Békési NKTE
Zákányszék, Zákányszék Sportcsarnok*
10:00 TVSC R-M - TVSC Z-ZS-B
10:40 Hódmezővásárhelyi LKC I. - Kelebia KNSK
11:20 Hódmezővásárhelyi LKC II. - TVSC R-M
12:00 TVSC Sándorfalva - Kelebia KNSK
12:40 Hódmezővásárhelyi LKC I. - FKSE-Algyő
13:20 Hódmezővásárhelyi LKC II. - TVSC Sándorfalva
14:00 TVSC Z-ZS-B - FKSE-Algyő
2019. november 30. szombat
Tápiószentmárton, Sport és Tanuszoda
09:00 Székács KE II - Aranyszarvas SE
09:40 Székács KE I - Tiszaföldvár VSE
10:20 Székács KE II - Törökszentmiklósi KE
11:00 Székács KE I - EURONOVEX USE
11:40 Tiszaföldvár VSE - Tiszakécske VSE
12:20 Törökszentmiklósi KE - EURONOVEX USE
13:00 Aranyszarvas SE - Tiszakécske VSE
Kiskőrös, Bem J. Ált. Isk. tornaterme *
10:00 Gézengúz UKC - Kiskőrösi NKSZSE
10:40 DKKA - Dunaújvárosi AC
11:20 Gézengúz UKC - Rácalmás SE
12:00 Miklós KC - DKKA
12:40 Kiskőrösi NKSZSE - Dunaújvárosi AC
13:20 Miklós KC - Rácalmás SE
Békéscsaba, Evangélikus Gimnázium Sportcsarnok
10:00 Békéscsaba DKSE - PC Trade Szeged PINK
10:40 Oxxo Energy ONKC I. - PC Trade Szeged NEON
11:20 PC Trade Szeged PINK - Csorvási SK
12:00 Gyulasport NKFT 1. - Oxxo Energy ONKC I.
12:40 Csorvási SK - Oxxo Energy ONKC II.
13:20 Gyulasport NKFT 1. - PC Trade Szeged NEON
14:00 Békéscsaba DKSE - Oxxo Energy ONKC II.
Izsák, Táncsics Mihály Általános Iskola Sportcsarnok
10:00 KIKI SKFT - Inárcs-Örkény KC
10:40 Kecskeméti Junior SN KFT - GBB ZRT Kecskeméti NKSE 1
11:20 Judória Sport KFT 1. - Inárcs-Örkény KC
12:00 Judória Sport KFT 2. - GBB ZRT Kecskeméti NKSE 1
12:40 Kecskeméti Junior SN KFT - KIKI SKFT
13:20 Judória Sport KFT 2. - Judória Sport KFT 1.
2019. december 1. vasárnap
Algyő, Fehér Ignác Ált. Isk. Sportcsarnok
09:00 TVSC Z-ZS-B - Kelebia KNSK
09:40 FKSE-Algyő - TVSC Sándorfalva
10:20 Hódmezővásárhelyi LKC II. - Kelebia KNSK
11:00 Hódmezővásárhelyi LKC I. - TVSC Z-ZS-B
11:40 TVSC Sándorfalva - TVSC R-M
12:20 FKSE-Algyő - Hódmezővásárhelyi LKC II.
13:00 Hódmezővásárhelyi LKC I. - TVSC R-M
Békéscsaba, Evangélikus Gimnázium Sportcsarnok
10:00 Békéscsabai ENKSE - Túrkevei VSE I.
10:40 Békési NKTE - Szeghalmi NKC
11:20 Túrkevei VSE I. - Túrkevei VSE II.
12:00 Köröstarcsai DSE - Szeghalmi NKC
12:40 Sütő Kézisuli - Békési NKTE
13:20 Köröstarcsai DSE - Túrkevei VSE II.
14:00 Sütő Kézisuli - Békéscsabai ENKSE
2020. február 22. szombat
Békéscsaba, Kazinczy Iskola sportcsarnok
10:00 Békéscsaba DKSE - Csorvási SK
10:40 Békési NKTE - Medgyesegyháza SE
11:20 Gyulasport NKFT 1. - Csorvási SK
12:00 Békéscsabai ENKSE - Békési NKTE
12:40 Békéscsaba DKSE - Medgyesegyháza SE
13:20 Békéscsabai ENKSE - Gyulasport NKFT 1.
Gyula, Göndöcs sportcsarnok
09:00 ONKC III.- Okány - ONKC IV.- Sarkad
09:40 ONKC V.- Okány II. - Mezőtúri AFC - Syngenta
10:20 ONKC IV.- Sarkad - Szarvasi NKK
11:00 Oxxo Energy ONKC II. - Mezőtúri AFC - Syngenta
11:40 Oxxo Energy ONKC I. - ONKC V.- Okány II.
12:20 Oxxo Energy ONKC II. - Szarvasi NKK
13:00 Oxxo Energy ONKC I. - ONKC III.- Okány
Szeghalom, Városi sportcsarnok
10:00 Szeghalmi NKC - Köröstarcsai DSE
10:40 Sütő Kézisuli - Gyomaendrődi NKSE
11:20 Köröstarcsai DSE - Berettyó MSE
12:00 Túrkevei VSE I. - Gyomaendrődi NKSE
12:40 Sütő Kézisuli - Túrkevei VSE II.
13:20 Túrkevei VSE I. - Berettyó MSE
14:00 Szeghalmi NKC - Túrkevei VSE II.
Szeged, Városi stadion
08:40 PC Trade Szeged FEHÉR - PC Trade Szeged PINK
09:20 Kiskunhalas UKSC - TVSC R-M
10:00 PC Trade Szeged NEON - TVSC Sándorfalva
10:40 TVSC R-M - PC Trade Szeged PINK
11:20 PC Trade Szeged FEHÉR - TVSC Z-ZS-B
12:00 Kiskunhalas UKSC - TVSC Sándorfalva
12:40 PC Trade Szeged NEON - TVSC Z-ZS-B
Dunaújváros, Dunaferr Szakmunkásképző
10:00 DKKA - Miklós KC
10:40 Rácalmás SE - HKC
11:20 Dunaújvárosi AC - Miklós KC
12:00 Rácalmás SE - Gézengúz UKC
12:40 HKC - DKKA II.
13:20 Dunaújvárosi AC - Gézengúz UKC
14:00 DKKA - DKKA II.
Rákóczifalva, Sportcsarnok
09:00 Székács KE II - Alföldi Farkasok SE KFT
09:40 Székács KE I - Tiszakécske VSE
10:20 Székács KE II - Törökszentmiklósi KE
11:00 Székács KE I - Tiszaföldvár VSE
11:40 Alföldi Farkasok SE KFT - Tiszakécske VSE
12:20 Törökszentmiklósi KE - Tiszaföldvár VSE
Kiskőrös, Bem J. Ált. Isk. tornaterme *
10:00 Kiskőrösi NKSZSE - Judória Sport KFT 1.
10:40 Kelebia KNSK - Hajós FC
11:20 Judória Sport KFT 1. - GBB ZRT Kecskeméti NKSE 1
12:00 Hajós FC - Judória Sport KFT 2.
12:40 Kelebia KNSK - Kecskeméti Junior SN KFT
13:20 GBB ZRT Kecskeméti NKSE 1 - GBB ZRT Kecskeméti NKSE 2
14:00 Judória Sport KFT 2. - Kecskeméti Junior SN KFT
14:40 Kiskőrösi NKSZSE - GBB ZRT Kecskeméti NKSE 2
2020. február 23. vasárnap
Szeged, Városi stadion
09:00 K. Szeged SE - Makói KC
09:40 Hódmezővásárhelyi LKC II. - Kiskunmajsai KC
10:20 Tigrisek CSKSE-Csanytelek - Makói KC
11:00 Hódmezővásárhelyi LKC II. - FKSE-Algyő
11:40 Hódmezővásárhelyi LKC I. - Kiskunmajsai KC
12:20 Tigrisek CSKSE-Csanytelek - FKSE-Algyő
13:00 Hódmezővásárhelyi LKC I. - K. Szeged SE
Izsák, Táncsics Mihály Általános Iskola Sportcsarnok
10:00 KIKI SKFT - EURONOVEX USE
10:40 DRUKK Dabas KFT - Inárcs-Örkény KC
11:20 Aranyszarvas SE - EURONOVEX USE
12:00 Ceglédi KCSE - Inárcs-Örkény KC
12:40 DRUKK Dabas KFT - Fekete István SE Lajosmiz
13:20 Aranyszarvas SE - Ceglédi KCSE
14:00 KIKI SKFT - Fekete István SE Lajosmiz
RÉSZTVEVŐ GYERMEKEK
név csapat M
ÁDÁM KATICA PANNA EURONOVEX USE 5
ADONYI ANNA Aranyszarvas SE 8
ANGYAL VIVIEN Székács KE I 2
ANTAL ANASZTÁZIA ROXÁNA Hódmezővásárhelyi LKC II. 8
ANTAL FRUZSINA Hódmezővásárhelyi LKC II. 8
ANTAL VILLŐ AISA Miklós KC 8
APÁTI SZONJA Gyulasport NKFT 1. 6
ARNOLD VANDA HKC 2
ÁRVA-TÓTH DÓRA Fekete István SE Lajosmiz 2
AVRAM ALEXA Gyulasport NKFT 1. 8
BABAR EMMA LUCA Kecskeméti Junior SN KFT 8
BACHRATHY VIKTÓRIA Rácalmás SE 1
BACSA-VALACZKAI LARA Békéscsaba DKSE 8
BAKOS KITTI KAROLINA Székács KE II 6
BAKOS LILI Aranyszarvas SE 8
BALÁZS PANNA Hódmezővásárhelyi LKC I. 8
BALÁZSHÁZI VIVIEN Békési NKTE 8
BÁLINT DÓRA Aranyszarvas SE 8
BALOG LIZA Kecskeméti Junior SN KFT 6
BALOG RENÁTA Békéscsaba DKSE 4
BALOGH BRIGITTA PC Trade Szeged NEON 6
BALOGH ENIKŐ JUDIT Sütő Kézisuli 8
BÁNFI ELEONÓRA TVSC R-M 8
BANGÓ JÁZMIN Székács KE II 6
BARÁTH JOHANNA Gyulasport NKFT 1. 8
BARATI LIZA Békéscsaba DKSE 6
BARDÓCZ MAJA Gyulasport NKFT 1. 4
BARNA PETRA Csorvási SK 6
BARNA RUBINA KATALIN Tigrisek CSKSE-Csanytelek 2
BARTA PETRA Tiszakécske VSE 8
BARTALOS JÁZMIN Ceglédi KCSE 2
BASKI NÓRA Kiskőrösi NKSZSE 8
BATA BOGLÁRKA EURONOVEX USE 8
BECK ZSÓFIA Judória Sport KFT 1. 8
BECZE EMESE Kiskunhalas UKSC 2
BEDNÁRIK ANABELLA Miklós KC 8
BENCZE FRUZSINA RAMÓNA Dunaújvárosi AC 2
BENCSIK JÁZMIN HANNA Tiszaföldvár VSE 2
BENKÓ LIZA JULIANNA Inárcs-Örkény KC 8
BERKECZ BIANKA TVSC Sándorfalva 8
BERNÁTH MELINA Miklós KC 8
BERTÓK BRENDA Miklós KC 8
BERTÓTI ALEXA REBEKA Makói KC 2
BLAHA CSENGE Mezőtúri AFC - Syngenta 2
BODÓ BERTA Túrkevei VSE II. 7
BODÓ-KISPÁL SÁRA PC Trade Szeged PINK 8
BOGNÁR DORKA Dunaújvárosi AC 8
BOGNÁR FRUZSINA Törökszentmiklósi KE 8
BOGNÁR HANNA Fekete István SE Lajosmiz 2
BÓKA ANNA TVSC Z-ZS-B 7
BOLDI ORSOLYA Dunaújvárosi AC 8
BOLDOGH FANNI BIANKA Tigrisek CSKSE-Csanytelek 2
BORBÁS DORKA Inárcs-Örkény KC 8
BORBÉLY LAURA ADRIENN Csorvási SK 8
BORZI PANKA Mezőtúri AFC - Syngenta 2
BOSA NIKOLETTA DRUKK Dabas KFT 2
BOZÓ ZSÜLIETT ZSÓKA TVSC Sándorfalva 8
BOZÓKI HELLA Kiskunmajsai KC 2
BRADA HENI Kiskőrösi NKSZSE 6
BRAUN VERONIKA Békési NKTE 8
BUCZIK LILIÁNA Törökszentmiklósi KE 8
BUDAI ZOÉ KINGA Köröstarcsai DSE 6
BUJDOSÓ LARA ZOÉ Fekete István SE Lajosmiz 2
BUJDOSÓ NÓRA Fekete István SE Lajosmiz 2
BUJDOSÓ ZSANETT ONKC III.- Okány 2
BULIK BARKA K. Szeged SE 2
BUNDULA MIRTILL Kiskunhalas UKSC 2
BURKA LILI Kiskőrösi NKSZSE 4
BUZGÁN ENIKŐ Békési NKTE 6
CARROLL DAISY VIRGINIA DKKA 8
CZIEGLER IVETT Inárcs-Örkény KC 6
CZIRKÓ PATRÍCIA Kiskunhalas UKSC 2
CSALA JÁZMIN MIRA Hódmezővásárhelyi LKC II. 8
CSALA NOÉMI PETRA Kiskunhalas UKSC 2
CSANÁDI ÁGOTA ADÉL PC Trade Szeged FEHÉR 2
CSÁNYI SZÓFIA IRÉN DKKA II. 2
CSÁVÁS KAMILLA Békéscsabai ENKSE 6
CSEHI PANNA ILONA HKC 2
CSEKŐ KORINA DIÁNA Gyomaendrődi NKSE 2
CSICSMANN LUCA Hajós FC 2
CSIGE ALEXANDRA ONKC IV.- Sarkad 2
CSIKÓS IVETT KÁRMEN Törökszentmiklósi KE 5
CSISZÁR ANNA PC Trade Szeged NEON 5
CSISZÉR VANDA TAMARA Inárcs-Örkény KC 8
CSIZMADIA ZSÓFIA ANNA Oxxo Energy ONKC II. 8
CSÚRI CSENGE FKSE-Algyő 8
DANCS PETRA Békési NKTE 8
DANDRIDGE NINA PC Trade Szeged FEHÉR 2
DANKÓ REGINA RÓZA TVSC R-M 8
DARÁZS EMMA K. Szeged SE 2
DÁVID TITANILLA Köröstarcsai DSE 4
DEÁK SÁRA Gyulasport NKFT 1. 8
DEMETER GRÉTA Rácalmás SE 7
DEMETER REGINA Törökszentmiklósi KE 4
DEMETER ZSÓFIA DRUKK Dabas KFT 2
DEMETROVICS LÉNA Tiszaföldvár VSE 4
DÉNES ALEXA Oxxo Energy ONKC I. 8
DÉR BOGLÁRKA TVSC R-M 8
DITZMANN KYRA Inárcs-Örkény KC 6
DITZMANN SÁRA Inárcs-Örkény KC 6
DITZMANN ZORKA Inárcs-Örkény KC 8
DOBÓ BARBARA TVSC Z-ZS-B 8
DOBOS BOGLÁRKA Tiszakécske VSE 6
DOBRA FANNI Túrkevei VSE II. 7
DOBROSI DORINA Székács KE I 6
DÓKA HANNA GERDA Tiszakécske VSE 8
DOMOKOS DÓRA K. Szeged SE 2
DÖME ZITA Kiskőrösi NKSZSE 8
DRATSAY ZSÓFIA Hódmezővásárhelyi LKC II. 8
DUDÁS NOÉMI DKKA 5
ECSEDI MIRABELLA JÁZMIN Székács KE II 6
ELEK ANETT RÓZSA ONKC IV.- Sarkad 2
ELEK HANNA SÁRA Szeghalmi NKC 8
ERDŐS DORKA Kiskunmajsai KC 2
ERDŐSI- NYAKAS ADÉL Miklós KC 4
FÁBIÁN JOHANNA Judória Sport KFT 2. 8
FADGYAS NÓRA Mezőtúri AFC - Syngenta 2
FARAGÓ GRÉTA Kiskőrösi NKSZSE 8
FARKAS CSILLA TVSC Sándorfalva 8
FARKAS DÓRA LUCA Békéscsabai ENKSE 6
FARKAS EDINA Túrkevei VSE II. 8
FARKAS ENIKŐ GBB ZRT Kecskeméti NKSE 2 2
FARKAS SÁRA GBB ZRT Kecskeméti NKSE 1 8
FAZAKAS ANNA Békéscsaba DKSE 2
FAZEKAS BÍBORKA ONKC III.- Okány 2
FAZEKAS DORINA JUDIT DKKA II. 2
FEHER ALEXANDRA MEDEA Kiskunhalas UKSC 2
FEHÉR CSENGE Gézengúz UKC 6
FEHÉR LILI Oxxo Energy ONKC I. 8
FEHÉR VIRÁG Túrkevei VSE II. 8
FEJES ZSÓFIA Oxxo Energy ONKC I. 8
FEKETE LILI Hódmezővásárhelyi LKC I. 8
FEKETE VIKTÓRIA DKKA 8
FENYVESI DORINA Oxxo Energy ONKC II. 8
FODOR MELINDA TVSC R-M 8
FORGÓ NOÉMI PC Trade Szeged PINK 8
FÖLDESI ZOÉ Mezőtúri AFC - Syngenta 2
FÖLDI FLÓRA Rácalmás SE 8
FÖLDVÁRI ORSOLYA Gyomaendrődi NKSE 2
FRANK MAJA MARICA FKSE-Algyő 8
FRIDERIKUSZ DIA Békéscsaba DKSE 6
FUTAKI LILLA Medgyesegyháza SE 2
FÜLÖP JOVANA Kelebia KNSK 6
FÜZESI ANNA Kecskeméti Junior SN KFT 6
GAÁL-LAJTOS BELLA PC Trade Szeged NEON 6
GÁL NÓRA ANNA Inárcs-Örkény KC 5
GÁL RAMÓNA FKSE-Algyő 6
GÁLL LILI Csorvási SK 8
GÉBER ESZTER BÍBORKA Rácalmás SE 8
GERE GRÉTA HANNA DKKA 6
GERGELY NILA Tiszakécske VSE 4
GOMBKÖTŐ DORINA Köröstarcsai DSE 8
GOMBOS TÍMEA Medgyesegyháza SE 2
GONDI CSILLA KAROLINA Judória Sport KFT 1. 6
GREKSA GRÉTA Gézengúz UKC 8
GRÓSZ ERIKA Gyulasport NKFT 1. 4
GULYÁS GABRIELLA BOGLÁRKA Tiszakécske VSE 6
GUTI PETRA JULIANNA Békéscsaba DKSE 7
GYIVICSAN NOÉMI Oxxo Energy ONKC II. 8
GYÖRGY CLAUDIA FKSE-Algyő 8
GYÖRGYI ANNA Kiskunhalas UKSC 2
GYÖRKI REGINA Makói KC 2
GYULAVÁRI TAMARA Hajós FC 2
GYURIKA LILI Judória Sport KFT 2. 8
HÁBERMÁYER DOREN Hajós FC 2
HAJDÚ ESZTER Békéscsaba DKSE 6
HAJDÚ KORNÉLIA KIRA Békési NKTE 4
HAJDÚ ZSÓFIA Túrkevei VSE I. 8
HALASI SÁRA ZARA PC Trade Szeged FEHÉR 2
HALMÁGYI ÉVA Hajós FC 2
HANZEL JUDIT Szarvasi NKK 2
HARANGI KITTI Berettyó MSE 2
HATLACZKI ESZTER ERZSÉBET Aranyszarvas SE 8
HAUK ZÓRA Kiskőrösi NKSZSE 8
HAUMANN HANNA PC Trade Szeged PINK 8
HAVASI PÁLMA Miklós KC 8
HÉDA NÓRA Tiszakécske VSE 6
HEGEDŰS CSILLA Tigrisek CSKSE-Csanytelek 2
HEGEDŰS ESZTER Judória Sport KFT 1. 8
HEGEDŰS GRÉTA HKC 2
HEGEDŰS HANNA FKSE-Algyő 8
HEGYES LUCA SÁRA Tiszaföldvár VSE 8
HEGYI-SZABÓ BLANKA Túrkevei VSE I. 7
HERMÁN AISA PC Trade Szeged PINK 8
HERMÁN BOGLÁRKA GBB ZRT Kecskeméti NKSE 1 6
HERMANUTZ BORBÁLA EDIT Hajós FC 2
HEVESI FRUZSINA Medgyesegyháza SE 2
HÓDOSI EMMA DKKA 2
HOMOLYA ZSELYKE TVSC Sándorfalva 7
HORVÁTH BETTINA PC Trade Szeged NEON 6
HORVÁTH BOGLÁRKA Kelebia KNSK 6
HORVÁTH CSENGE Oxxo Energy ONKC I. 4
HORVÁTH FANNI DRUKK Dabas KFT 2
HORVÁTH KRISZTINA SZINTIA Tiszakécske VSE 8
HORVÁTH VIRÁG NIKÉ Hajós FC 2
HÖDÖR ANNA PC Trade Szeged FEHÉR 2
HUSZÁR BERNADETT Inárcs-Örkény KC 8
HUSZÁR ÉVA MAGDONLA ONKC V.- Okány II. 2
ILYÉS BÍBOR PC Trade Szeged FEHÉR 2
IVÁNYI INEZ FANNI DRUKK Dabas KFT 2
JAKAB LAURA Judória Sport KFT 1. 8
JANCSÓ JÁZMIN Székács KE I 6
JANKOVICS HANNA Ceglédi KCSE 2
JANKULÁR RÉKA Gyomaendrődi NKSE 2
JANZSÓ HANNA HKC 2
JEKKEL GRÉTA ILONA Tiszakécske VSE 6
JELENEK CSENGE DRUKK Dabas KFT 2
JÉLÓ LOTTI Gézengúz UKC 8
JENEI LINETT Békéscsabai ENKSE 8
JUHÁSZ ADRIENN K. Szeged SE 2
JUHÁSZ BETTINA ERZSÉBET Oxxo Energy ONKC II. 8
JUHÁSZ LARA Sütő Kézisuli 8
JUHÁSZ MAJA GERDA DKKA II. 2
JURICZA KINGA Ceglédi KCSE 2
KAIBER DÓRA HKC 2
KAJLA AURÓRA RÉKA Köröstarcsai DSE 8
KÁKONYI BIANKA Kelebia KNSK 6
KAKUK LIZA PC Trade Szeged PINK 7
KALCSEVICS KAMILLA PC Trade Szeged FEHÉR 2
KALMÁR DÓRA Békéscsaba DKSE 6
KÁNTOR HANNA Túrkevei VSE II. 8
KARDOS KATA PC Trade Szeged PINK 6
KÁSÁS BIANKA ZSUZSANNA Oxxo Energy ONKC I. 8
KASZÁS JUDIT KLÁRA Hódmezővásárhelyi LKC II. 8
KASZT FLÓRA HKC 2
KATONA NELLI Békéscsabai ENKSE 8
KATONA NOÉMI GBB ZRT Kecskeméti NKSE 2 2
KELE NÓRA Sütő Kézisuli 8
KENÉZ JÁZMIN Hódmezővásárhelyi LKC I. 8
KERTÉSZ-FARKAS LARA Kiskunmajsai KC 2
KESZELY RÉKA ANNAMÁRIA Judória Sport KFT 2. 6
KHURELKHUYAG MUNKHMISHEEL Dunaújvárosi AC 6
KIRÁLY REBEKA Békéscsabai ENKSE 6
KIRÁLY SÁRA GBB ZRT Kecskeméti NKSE 1 8
KIS NOÉMI Székács KE II 4
KIS VIKTÓRIA EURONOVEX USE 6
KIS ZOÉ Székács KE II 5
KISJUHÁSZ LILI ZOÉ Fekete István SE Lajosmiz 2
KISPÁL KAMILLA TVSC Z-ZS-B 2
KISS ALEXANDRA PANKA TVSC Z-ZS-B 5
KISS ANNA DÓRA Szeghalmi NKC 6
KISS BIANKA HANNA TVSC Z-ZS-B 7
KISS DIÁNA Túrkevei VSE I. 8
KISS DÓRA ONKC IV.- Sarkad 2
KISS GRÉTA ANNA Békéscsabai ENKSE 8
KISS KATINKA PC Trade Szeged PINK 8
KISS LILI Kiskőrösi NKSZSE 6
KISS LÍVIA DETTI TVSC Z-ZS-B 4
KISZELÁK LENKE Sütő Kézisuli 6
KISZELY NIKOLA Gyomaendrődi NKSE 2
KLIMAJ MAJA HELGA Szarvasi NKK 1
KOCZIHA LOTTI Békéscsabai ENKSE 8
KOCSIS KATA Ceglédi KCSE 2
KÓKAI-MAG ANNA Aranyszarvas SE 8
KOLLÁR ANNA GBB ZRT Kecskeméti NKSE 1 8
KOMÁROMI ANNA Ceglédi KCSE 2
KÓNYA RÉKA REBEKA ONKC V.- Okány II. 2
KONYECSNI RÉKA Hódmezővásárhelyi LKC I. 8
KOPRIVANACZ VIRÁG Gézengúz UKC 8
KORMOS PANKA SÁRA Kelebia KNSK 4
KORSÓS ANETT HKC 2
KÓSZÓ EMMA TVSC R-M 2
KÓSZÓ ZITA TVSC R-M 4
KOSZTA KLARISSZA LAURA Székács KE II 8
KÓTI LILI NATASA Békési NKTE 8
KOTORMÁN KINCSŐ EMESE Hódmezővásárhelyi LKC I. 8
KOVÁCS BOGLÁRKA ANITA Mezőtúri AFC - Syngenta 2
KOVÁCS ESZTER K. Szeged SE 2
KOVÁCS IRINGÓ Kecskeméti Junior SN KFT 6
KOVÁCS IZABELLA Kelebia KNSK 6
KOVÁCS KITTI VIRÁG Kelebia KNSK 6
KOVÁCS KLÁRA ILONA Oxxo Energy ONKC I. 8
KOVÁCS LUCA Mezőtúri AFC - Syngenta 2
KOVÁCS PANNA FKSE-Algyő 8
KOVÁCS PETRA Székács KE I 2
KOVÁCS REGINA RIANA K. Szeged SE 2
KOVÁCS RÉKA Alföldi Farkasok SE KFT 2
KOVÁCS SZONJA Berettyó MSE 2
KOVÁCS-TANÁCS MARTINA TVSC Z-ZS-B 8
KOZMA MELINDA Judória Sport KFT 2. 8
KÖKÉNY JÁZMIN Tiszakécske VSE 3
KÖRÖZSI LIA VANDA Békési NKTE 6
KRÁMLI EMMA ZSÓKA Csorvási SK 8
KRENKÓ LARINA Inárcs-Örkény KC 7
KRISKA HENRIETTA Szarvasi NKK 2
KTKANI DIANA K. Szeged SE 2
KTKANI JULIA K. Szeged SE 2
KUBA TAMARA ROZÁLIA Kiskunmajsai KC 2
KUBÁNYI DIÁNA GBB ZRT Kecskeméti NKSE 2 2
KUCSERA ZSUZSANNA Inárcs-Örkény KC 8
KUK LÍDIA ANNA TVSC R-M 8
KUKUK FANNI Köröstarcsai DSE 6
KURHÉJA EMESE ÁGNES FKSE-Algyő 6
LACZKÓ VIVIEN Tigrisek CSKSE-Csanytelek 2
LAKATOS - LENGYEL MÍRA Gézengúz UKC 4
LAKATOS PATRÍCIA Dunaújvárosi AC 2
LAKATOS PETRA Aranyszarvas SE 7
LAKATOS RAMONA TIFANI Székács KE II 6
LÁSZLÓ FLÓRA Hódmezővásárhelyi LKC II. 8
LÁSZLÓ KINCSŐ DRUKK Dabas KFT 2
LÁZÁR NOÉMI TVSC Z-ZS-B 7
LÉNÁRT SÁRA DORKA Túrkevei VSE II. 6
LENGYEL ANNA Székács KE II 8
LENGYEL MAJA Makói KC 2
LENGYEL ZSÓFIA ERIKA Hódmezővásárhelyi LKC II. 8
LESTYÁN-GODA SÁRA Szarvasi NKK 2
LÉSZEG BOGLÁRKA Dunaújvárosi AC 4
LÉVAI DZSENIFER Szeghalmi NKC 8
LÉVAI FANNI Makói KC 2
LIPP HANNA Aranyszarvas SE 8
LISZTMAJER KARINA HKC 2
LŐGYI ÉVA AMIRA Törökszentmiklósi KE 4
LŐGYI PETRA Törökszentmiklósi KE 6
LUKÁCS TIFANI Mezőtúri AFC - Syngenta 2
MACZÓ PETRA EURONOVEX USE 8
MAGYAR FANNI MÓNIKA PC Trade Szeged NEON 5
MAGYARI NÓRA Gyomaendrődi NKSE 2
MAJNÁR ANNA Székács KE I 8
MAJOROS MAJA Csorvási SK 8
MALKOVICS NÓRA Törökszentmiklósi KE 8
MALYA LIA Oxxo Energy ONKC II. 5
MARCSINYI BARBARA ONKC III.- Okány 2
MÁRKUS LILIÁNA GBB ZRT Kecskeméti NKSE 1 8
MARTYIN VIVIEN ZOÉ Gyulasport NKFT 1. 8
MATUZ HANNA Aranyszarvas SE 4
MAYER SZONJA FANNI PC Trade Szeged FEHÉR 2
MEGYESI MIRA GBB ZRT Kecskeméti NKSE 2 2
MERÉSZ EMMA Judória Sport KFT 1. 6
MESTER ANNA Tiszaföldvár VSE 8
MESTER NÓRA Szeghalmi NKC 8
MÉSZÁROS NOÉMI TVSC R-M 8
MÉSZÁROS ZOÉ LEA K. Szeged SE 2
MEZEI ZOÉ KIKI SKFT 8
MÉZES HENRIETTA Tiszakécske VSE 7
MIKLYA ZSÓFIA Gyulasport NKFT 1. 8
MISS DORKA Rácalmás SE 6
MISÚR ALÍZ Medgyesegyháza SE 2
MOLNÁR ANNA RÓZA GBB ZRT Kecskeméti NKSE 1 8
MOLNÁR ENIKŐ Ceglédi KCSE 2
MOLNÁR LILI TÍMEA ONKC V.- Okány II. 2
MOLNÁR MÉDA FKSE-Algyő 8
MOLNÁR NÓRA EURONOVEX USE 8
MOLNÁR OTÍLIA Medgyesegyháza SE 2
MOLNÁR VILLŐ Székács KE I 8
MOLNÁR ZSÓFIA KIKI SKFT 8
MRÁZ ADÉL DRUKK Dabas KFT 2
MUDRA VERONIKA Dunaújvárosi AC 8
NAGY BIANKA Oxxo Energy ONKC II. 8
NAGY BLANKA DKKA II. 2
NAGY BOGLÁRKA Berettyó MSE 2
NAGY CSENGE Aranyszarvas SE 4
NAGY EMESE Berettyó MSE 2
NAGY ENIKŐ MARIANNA Sütő Kézisuli 8
NAGY GRÉTA ANNA Kecskeméti Junior SN KFT 8
NAGY JÁZMIN Gyulasport NKFT 1. 8
NAGY JÁZMIN ANNA PC Trade Szeged PINK 8
NAGY KAMILLA Gyulasport NKFT 1. 8
NAGY MÓNIKA Szeghalmi NKC 8
NAGY REBEKA LAURA Fekete István SE Lajosmiz 2
NAGY REGINA Kecskeméti Junior SN KFT 6
NAGY RÉKA ONKC IV.- Sarkad 2
NAGY ROMINA BRENDA ONKC IV.- Sarkad 2
NAGY ZSÓFIA TVSC Sándorfalva 8
NAGYILLÉS ANIKÓ HANNA Békéscsabai ENKSE 8
NÉDÓ VIKTÓRIA Gézengúz UKC 8
NEMES BORÓKA KAMILLA Alföldi Farkasok SE KFT 2
NÉMETH NÓRA Túrkevei VSE I. 7
NOTHOF ABIGÉL FKSE-Algyő 6
OLÁH HANNA GBB ZRT Kecskeméti NKSE 2 2
OLÁH LILI ANNA TVSC R-M 4
OLÁH MELINDA GABRIELLA Csorvási SK 8
OLAJOS ZSÓFIA VALÉRIA TVSC Z-ZS-B 6
OLLÁRI ZSUZSANNA Békési NKTE 8
OLLÉ BLANKA ERZSÉBET Szarvasi NKK 2
ONÓDI ANNA LUJZA Köröstarcsai DSE 8
ÓRÁS NIKOLETT Kiskunhalas UKSC 2
ORLOV JÁZMIN Judória Sport KFT 1. 8
OROSZ BELLA TVSC Z-ZS-B 8
ÖREG HANGA Békési NKTE 4
ÖREG HARGITA Békési NKTE 6
PÁLFI PÁLMA Judória Sport KFT 2. 8
PALOVITS BIANKA Judória Sport KFT 2. 8
PAP DORINA Rácalmás SE 8
PAPP BOGLÁRKA Tiszakécske VSE 8
PAPP HANNA Túrkevei VSE I. 8
PAPP KITTI Kiskunhalas UKSC 2
PAPP MELINDA Csorvási SK 6
PAPP NIKOLETT K. Szeged SE 1
PARÓCZI NÓRA HKC 2
PATKÓS PETRA Mezőtúri AFC - Syngenta 2
PATYÁN DÓRA Berettyó MSE 2
PÉCSI PETRA FKSE-Algyő 8
PÉLI ZSÓFIA Kecskeméti Junior SN KFT 8
PEREGI POLLI GBB ZRT Kecskeméti NKSE 2 2
PÉTER BOGLÁRKA Békéscsabai ENKSE 8
PETRÁNYI PANNA Oxxo Energy ONKC I. 8
PETROVICS PETRA TAMARA ONKC V.- Okány II. 2
PETROVSZKI NORINA LOLITA Szarvasi NKK 2
PILÁR ESZTELLA Szarvasi NKK 1
PINTHOFFER JÁZMIN SÁRA Rácalmás SE 8
PODOBNI LILI ONKC IV.- Sarkad 2
POLÁKOVICS SÁRA Inárcs-Örkény KC 6
POMOZI ADRIENN GBB ZRT Kecskeméti NKSE 2 2
POZSÁR LILI Tiszaföldvár VSE 8
POZSGAI ANTÓNIA KINCSŐ Szeghalmi NKC 6
PROHÁZKA NÓRA Oxxo Energy ONKC II. 8
PUSZTA PETRA HKC 2
QUNAJ LEONITA Makói KC 2
RAB LÉNA Tiszaföldvár VSE 6
RÁCZ ANNABELLA DKKA II. 2
RÁCZ HELLA PC Trade Szeged NEON 8
RÁCZ JÁZMIN GBB ZRT Kecskeméti NKSE 2 2
RÁCZ LILI Túrkevei VSE I. 6
RÁCZ MELINDA ONKC III.- Okány 2
RÁCZ MÓNIKA RÓZA ONKC IV.- Sarkad 2
RÁCZ TÍMEA Hódmezővásárhelyi LKC II. 8
RADECZKI SÁRA RÉKA DKKA 7
RÁVAI JÁZMIN Kiskunmajsai KC 2
RÉDAI DORINA Tiszaföldvár VSE 8
RÉFI CSENGE GBB ZRT Kecskeméti NKSE 1 8
RENKA RAMONA KATRIN Székács KE II 8
RIMASZOMBATI NOÉMI Sütő Kézisuli 6
RITTER LIA Kiskunhalas UKSC 2
RONTÓ LELLE Alföldi Farkasok SE KFT 2
ROSTÁS AMIRA VIRÁG Székács KE II 7
ROSTÁS LARISSZA ONKC III.- Okány 2
RÓTH NOÉMI EURONOVEX USE 8
RÓTI VIKTÓRIA Kiskőrösi NKSZSE 6
ROVÓ ALÍZ TVSC Sándorfalva 8
ROZEK NÓRA Gyulasport NKFT 1. 4
RÓZSA KIRA PANKA Gyulasport NKFT 1. 2
SÁGI HANNA Ceglédi KCSE 2
SAJBEN SÁRA LUJZA Békéscsaba DKSE 8
SALÁNKI VALÉRIA TVSC R-M 8
SÁNDOR JÁZMIN Székács KE I 2
SÁRI LAURA Tiszakécske VSE 4
SARKADI DÓRA Békéscsabai ENKSE 8
SÁRKÖZI TAMARA MÁRIA PC Trade Szeged NEON 2 4
TVSC R-M 2
SEBESI ANNA KATALIN EURONOVEX USE 8
SEBESI FLÓRA Kecskeméti Junior SN KFT 2
SEBŐK LILI Tigrisek CSKSE-Csanytelek 2
SERES BIANKA JÁZMIN Tigrisek CSKSE-Csanytelek 2
SERES NÓRA Székács KE I 4
SERES NÓRA Szeghalmi NKC 4
SERFŐZŐ SÁRA Székács KE I 6
SILLING SÁRA ONKC V.- Okány II. 2
SIMON KRISZTINA Csorvási SK 8
SIMON PETRA ANDREA Törökszentmiklósi KE 8
SINKÓ NOÉMI GBB ZRT Kecskeméti NKSE 2 2
SIPOS LILIEN VIKTÓRIA Székács KE I 8
SIPOS NÓRA Hódmezővásárhelyi LKC I. 8
SKODA LILI MÓNIKA Oxxo Energy ONKC II. 8
SKULTÉTI HANNA Dunaújvárosi AC 7
SLANINA SAVA Fekete István SE Lajosmiz 2
SOLYMOSI KINGA DRUKK Dabas KFT 2
SOMODI VANDA GBB ZRT Kecskeméti NKSE 2 2
SOMOGYI LIA BLAZSENA DRUKK Dabas KFT 2
SOMOGYI SZONJA DARINKA DRUKK Dabas KFT 2
SOÓS BEATRIX ÉVA Gyulasport NKFT 1. 2
SÓTI HANNA Kelebia KNSK 6
SÖRÖS HANNA JÁZMIN DKKA II. 2
SPIELBERGER SZABINA LARA Tiszaföldvár VSE 2
STEFKOVICS ANETT Békéscsaba DKSE 2
SUBA TAMARA Kiskőrösi NKSZSE 6
SÜTŐ EVELIN Alföldi Farkasok SE KFT 2
SZABÓ ABIGÉL Tigrisek CSKSE-Csanytelek 2
SZABÓ AMIRA Oxxo Energy ONKC I. 8
SZABÓ ANNA CSENGE Törökszentmiklósi KE 4
SZABÓ BERNADETT Túrkevei VSE II. 8
SZABÓ CSENGE Szeghalmi NKC 6
SZABÓ EMMA TVSC Z-ZS-B 6
SZABÓ GRÉTA BELLA KIKI SKFT 8
SZABÓ HANNA Kiskunmajsai KC 2
SZABÓ LAURA Köröstarcsai DSE 8
SZABÓ LILLA Hódmezővásárhelyi LKC I. 8
SZABÓ LUCA LAURA PC Trade Szeged PINK 8
SZABÓ RÉKA Békéscsabai ENKSE 6
SZABÓ RÉKA Székács KE II 8
SZABÓ ZÓJA Miklós KC 6
SZABÓ ZSÓFIA PETRA TVSC Sándorfalva 8
SZAKÁLL DÓRA Judória Sport KFT 2. 8
SZALAI PETRA DKKA 6
SZALAI VIKTÓRIA Köröstarcsai DSE 8
SZALÓKI BOGLÁRKA MÓNIKA EURONOVEX USE 4
SZÁSZ LILIEN Judória Sport KFT 1. 6
SZATMÁRI LILIÁNA PC Trade Szeged NEON 6
SZAUER LILLA Gézengúz UKC 6 8
HKC 2
SZELECZKI BERNADETT Tiszaföldvár VSE 8
SZELES MAJA Alföldi Farkasok SE KFT 2
SZEMERÉDI VANDA PC Trade Szeged NEON 2
SZÉNÁSI BLANKA KIKI SKFT 8
SZENDREI VIRÁG Gyomaendrődi NKSE 2
SZEVERÉNYI GRÉTI Kecskeméti Junior SN KFT 6
SZIGETI GERDA BIANKA Szarvasi NKK 2
SZIKORA SZONJA SZABINA Oxxo Energy ONKC II. 4
SZILÁGYI BORBÁLA Hódmezővásárhelyi LKC I. 8
SZILVÁSI SAROLTA Judória Sport KFT 1. 2
SZOPKÓ ÉVA Sütő Kézisuli 8
SZÖGI ANIKÓ TVSC Z-ZS-B 8
SZÖGI SZONJA PC Trade Szeged PINK 8
SZŐKE LUCA GABRIELLA DKKA 8
SZŐKE LUCA HANNA Békéscsabai ENKSE 8
SZÖLLŐSI JANKA KIKI SKFT 8
SZTOJKÓ MARIETTA EVELIN PC Trade Szeged NEON 8
SZŰCS ESZTER VIOLA DKKA 8
SZŰCS KIRA KRISZTINA Makói KC 2
SZŰCS LARA TVSC Sándorfalva 8
SZÜCS LILIEN Berettyó MSE 2
TACHSEHERER RENÁTA ONKC V.- Okány II. 2
TAKÁCS ADÉL Túrkevei VSE II. 8
TAKÁCS EMMA GRÉTA Alföldi Farkasok SE KFT 2
TAMÁSI FRUZSINA Alföldi Farkasok SE KFT 2
TANÁCS FLÓRA Kiskunmajsai KC 2
TARI AMANDA Tiszaföldvár VSE 4
TÁRKÁNY-SZŰCS EMMA Hódmezővásárhelyi LKC II. 8
TEMLEITNER NINA ERNA Alföldi Farkasok SE KFT 2
THERNESZ SZIMONETTA Dunaújvárosi AC 4
TIBA HANNA Szarvasi NKK 2
TIMÁR EMÍLIA MIRJAM Dunaújvárosi AC 8
TIMISCHI-KISS ZSELYKE DRUKK Dabas KFT 2
TIRICZ EMMA Kiskőrösi NKSZSE 6
TOLNAI LARA Békéscsabai ENKSE 6
TOMONYICZKA REGINA Alföldi Farkasok SE KFT 2
TORGYIK ESZTER Kiskőrösi NKSZSE 6
TÓT KATA ANNA Kecskeméti Junior SN KFT 6
TÓTH ANDREA EURONOVEX USE 6
TÓTH ANDREA KIKI SKFT 8
TÓTH ANNA EURONOVEX USE 6
TÓTH ANNA REGINA ONKC IV.- Sarkad 2
TÓTH BLANKA KIKI SKFT 8
TÓTH BLANKA PC Trade Szeged NEON 2
TÓTH BOGLÁRKA Kecskeméti Junior SN KFT 8
TÓTH CSENGE CSEPKE Fekete István SE Lajosmiz 2
TÓTH DORINA ANNA Székács KE II 6
TÓTH FRUZSINA ALEXANDRA Sütő Kézisuli 8
TÓTH GABRIELLA Alföldi Farkasok SE KFT 2
TÓTH GRÉTA Sütő Kézisuli 8
TÓTH HANNA Túrkevei VSE I. 8
TÓTH JANKA Medgyesegyháza SE 2
TÓTH JÁZMIN Oxxo Energy ONKC I. 8
TÓTH LINDA Aranyszarvas SE 8
TÓTH LIZETT ANNA Aranyszarvas SE 8
TÓTH LOTTI FKSE-Algyő 8
TÓTH MIRA Dunaújvárosi AC 8
TÓTH NÓRA Köröstarcsai DSE 6
TÓTH ORSOLYA PIROSKA Békési NKTE 8
TÓTH RÉKA Gézengúz UKC 8
TÓTH VIOLA TVSC Z-ZS-B 6
TÓTH VIRÁG ANNA Tiszakécske VSE 8
TÖLGYESI ODETT Székács KE II 8
TÖRŐ GABRIELLA BOGLÁRKA ONKC III.- Okány 2
TRSZTYINSZKI MAJA MÁRIA Kiskőrösi NKSZSE 6
TRUCZ ANNA Medgyesegyháza SE 2
TÚRI HANNA Kiskunmajsai KC 2
TUSJAK GABRIELLA Szarvasi NKK 1
UDVARDI JÁZMIN Hódmezővásárhelyi LKC I. 8
UDVARI NÓRA NAPSUGÁR Rácalmás SE 8
VADKERTI VANDA KRISZTA PC Trade Szeged FEHÉR 2
VALICSKA ADRIENN Szarvasi NKK 2
VALYUCH VILLŐ Medgyesegyháza SE 2
VANCSURA KORINA Gézengúz UKC 6
VARGA GRÉTA Békési NKTE 6
VARGA HANNA Csorvási SK 8
VARGA JÁZMIN ANIKÓ Mezőtúri AFC - Syngenta 2
VARGA KINCSŐ DKKA 8
VARGA KINCSŐ KIKI SKFT 4
VARGA LILLA Fekete István SE Lajosmiz 2
VARGA MAJA LUJZA TVSC R-M 2
VARGA NELLI Szeghalmi NKC 8
VARGA OLÍVIA JÁZMIN Inárcs-Örkény KC 4
VARGA RÉKA SÁRA ONKC V.- Okány II. 2
VÁROSI HÉDI Kiskunhalas UKSC 2
VASAS GITTA ILONA Túrkevei VSE I. 4
VASAS LETÍCIA EURONOVEX USE 4
VASS REGINA TVSC Z-ZS-B 6
VASS TÍMEA HANNA Túrkevei VSE I. 6
VAZUL LUCA Kecskeméti Junior SN KFT 8
VÉKONY VIVIEN Berettyó MSE 2
VÉKONY VIVIEN VIRÁG Mezőtúri AFC - Syngenta 2
VÉN BRENDA Gézengúz UKC 6
VÉN PANNA Gézengúz UKC 6
VENDREY VIKTÓRIA ESZTER Gyulasport NKFT 1. 6
VESZPRÉMI KRISZTINA RENÁTA Berettyó MSE 2
VIDÉKI ALÍZ Békéscsaba DKSE 6
VIRÁG HANNA Ceglédi KCSE 2
VIRÁG SZILVIA GBB ZRT Kecskeméti NKSE 2 2
VOZÁR ADRIENN Szarvasi NKK 2
WESZELOVSZKY KÍRA PC Trade Szeged PINK 8
WESZELOVSZKY MIRA PC Trade Szeged NEON 8
WITTENDORFER ÁGNES Hajós FC 2
ZDRAVKOV SZOFIA Rácalmás SE 8
ZOLNAI FRUZSINA AMIRA Békési NKTE 6
ZOMBORI LILI Tiszakécske VSE 8
ZOMBORI NÓRA Tiszakécske VSE 3
ZUPPÁN HANNA DÓRA Mezőtúri AFC - Syngenta 2
ZSIGMOND VIRÁG Kiskunmajsai KC 2
ZSÓK LAURA DKKA 2
ZSOLNAI ERZSÉBET DRUKK Dabas KFT 2
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret