Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK - K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA - 2019/2020
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
Vendéggyőzelmek a férfi NB I-ben
Férfi NB I. 2020.03.13.
A Gyöngyös Egerben, míg a Tatabánya Vácott győzött magabiztosan pénteken a férfi bajnokság 19. fordulójában.
FRISS HÍREK
Jó végjáték után héttel nyert a Veszprém
2020.03.10. Férfi NB I.
A Veszprém hét góllal győzte le idegenben a Grundfos Tatabányát a férfi NB I-ben kedden.
Az Eger idegenben, a Gyöngyös otthon nyert eggyel
2020.03.07. Férfi NB I.
Két mérkőzést játszottak szombaton a férfi élvonalban: az Eger a Budakalász vendégeként nyert egy góllal, míg a Gyöngyös otthon győzte le a Dabast szintén egy találattal.
A Szeged a Mezőkövesdet is kipipálta
2020.03.06. Férfi NB I.
A Mol-Pick Szeged 13 góllal nyert Mezőkövesden a férfi NB I-ben pénteken, a Tisza-parti együttes így magabiztosan gyűjtötte be a két pontot.
Nem volt könnyű dolga a Veszprémnek Balatonfüreden
2020.03.04. Férfi NB I.
Sokáig úgy tűnt, hogy meglehet a balatonfüredi bravúr, ám a vendégek a hajrában belehúztak, így a Veszprám zsebelte be a két pontot.
FRISS FOTÓ
Óriási csata után a Szeged a magyar bajnok
2018.05.20. Férfi NB I.
2007 után lett ismét aranyérmes a Szeged.
Mezőkövesdi KC - Telekom Veszprém 21:31
2016.08.21. mkb-mvmveszprem.hu Férfi NB I.
Első idegenbeli bajnokiját is megnyerte az „Építők”
Ceglédi KKSE - Telekom Veszprém 24:40
2016.08.27. mkb-mvmveszprem.hu Férfi NB I.
A Telekom Veszprém folytatja a nyerő szériát, a Ceglédet is kipipálták.
Telekom Veszprém - Balatonfüredi KSE 28-24
2016.08.17. mkb-mvmveszprem.hu Férfi NB I.
Az első félidő a Füredé, a második a Veszprémé volt.
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
KÉZILABDA VERSENYEK - MIND
NB I férfi felnőtt
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. MOL-PICK SZEGED 20 19 0 1 733 485 248 38
2. Telekom Veszprém 19 19 0 0 686 477 209 38
3. HE-DO B. BRAUN Gyöngyös 19 13 1 5 582 525 57 27
4. Grundfos Tatabánya KC 19 12 0 7 545 503 42 24
5. FTC-HungaroControl 18 11 1 6 518 484 34 23
6. Balatonfüredi KSE 18 10 1 7 525 496 29 21
7. Csurgói KK 18 9 1 8 450 457 -7 19
8. Sport36-Komló 18 8 2 8 470 478 -8 18
9. SBS-Eger 19 6 2 11 511 587 -76 14
10. Dabasi KC VSE 19 6 1 12 487 556 -69 13
11. Orosházi FKSE - LINAMAR 18 4 2 12 451 520 -69 10
12. Mezőkövesdi KC 18 2 5 11 451 552 -101 9
13. Budakalász Kézilabda ZRT 20 2 1 17 492 590 -98 5
14. VKSE KFT Vác 19 1 1 17 441 632 -191 3
LÖVŐSTATISZTIKA
KAPUS VÉDÉSSTATISZTIKA
JÁTÉKIDŐ STATISZTIKA
MŰSOR - EREDMÉNYEK
NB I férfi felnőtt
2019. augusztus 23. péntek
18:00 Telekom Veszprém - Dabasi KC VSE 36 - 17
2019. augusztus 25. vasárnap
18:00 Telekom Veszprém - Balatonfüredi KSE 40 - 28
2019. augusztus 27. kedd
18:00 Telekom Veszprém - SBS-Eger 51 - 30
2019. augusztus 31. szombat
11:00 FTC-HungaroControl - Sport36-Komló 26 - 25
18:00 MOL-PICK SZEGED - Csurgói KK 29 - 21
18:00 Telekom Veszprém - VKSE KFT Vác 40 - 26
18:00 SBS-Eger - Grundfos Tatabánya KC 28 - 30
18:00 Dabasi KC VSE - Mezőkövesdi KC 32 - 22
18:00 HE-DO B. BRAUN Gyöngyös - Orosházi FKSE - LINAMAR 32 - 24
18:00 Budakalász Kézilabda ZRT - Balatonfüredi KSE 23 - 25
2019. szeptember 6. péntek
18:00 MOL-PICK SZEGED - Sport36-Komló 37 - 21
18:30 VKSE KFT Vác - FTC-HungaroControl 21 - 24
2019. szeptember 7. szombat
18:00 Balatonfüredi KSE - HE-DO B. BRAUN Gyöngyös 26 - 24
18:00 Orosházi FKSE - LINAMAR - Dabasi KC VSE 24 - 27
18:00 Mezőkövesdi KC - SBS-Eger 27 - 27
18:00 Csurgói KK - Budakalász Kézilabda ZRT 25 - 21
2019. szeptember 10. kedd
18:00 Telekom Veszprém - Grundfos Tatabánya KC 33 - 22
18:00 MOL-PICK SZEGED - VKSE KFT Vác 39 - 23
2019. szeptember 13. péntek
18:00 SBS-Eger - Orosházi FKSE - LINAMAR 27 - 24
18:00 Csurgói KK - Sport36-Komló 19 - 19
2019. szeptember 14. szombat
18:00 FTC-HungaroControl - Grundfos Tatabánya KC 32 - 31
18:00 Dabasi KC VSE - Balatonfüredi KSE 27 - 27
18:00 HE-DO B. BRAUN Gyöngyös - Budakalász Kézilabda ZRT 35 - 29
2019. szeptember 17. kedd
18:00 Orosházi FKSE - LINAMAR - Telekom Veszprém 25 - 31
18:00 Budakalász Kézilabda ZRT - MOL-PICK SZEGED 27 - 33
2019. szeptember 25. szerda
17:00 Grundfos Tatabánya KC - MOL-PICK SZEGED 28 - 34
2019. szeptember 27. péntek
18:30 VKSE KFT Vác - Sport36-Komló 22 - 28
2019. szeptember 28. szombat
18:00 HE-DO B. BRAUN Gyöngyös - Csurgói KK 30 - 24
18:00 Budakalász Kézilabda ZRT - Dabasi KC VSE 20 - 23
18:00 Balatonfüredi KSE - SBS-Eger 32 - 25
19:00 Mezőkövesdi KC - FTC-HungaroControl 21 - 27
2019. október 2. szerda
18:00 Csurgói KK - VKSE KFT Vác 29 - 23
2019. október 5. szombat
18:00 MOL-PICK SZEGED - Mezőkövesdi KC 40 - 19
18:00 FTC-HungaroControl - Orosházi FKSE - LINAMAR 39 - 27
18:00 SBS-Eger - Budakalász Kézilabda ZRT 22 - 21
18:00 Dabasi KC VSE - HE-DO B. BRAUN Gyöngyös 24 - 31
18:00 Sport36-Komló - Grundfos Tatabánya KC 20 - 24
2019. október 8. kedd
18:00 Budakalász Kézilabda ZRT - Telekom Veszprém 24 - 41
18:00 Orosházi FKSE - LINAMAR - MOL-PICK SZEGED 30 - 42
2019. október 9. szerda
18:00 Dabasi KC VSE - Csurgói KK 25 - 32
2019. október 10. csütörtök
18:00 Grundfos Tatabánya KC - VKSE KFT Vác 37 - 18
2019. október 11. péntek
18:00 Balatonfüredi KSE - FTC-HungaroControl 29 - 25
2019. október 12. szombat
18:00 HE-DO B. BRAUN Gyöngyös - SBS-Eger 32 - 24
18:00 Mezőkövesdi KC - Sport36-Komló 31 - 27
2019. október 15. kedd
18:00 Telekom Veszprém - HE-DO B. BRAUN Gyöngyös 34 - 27
2019. október 16. szerda
18:00 MOL-PICK SZEGED - Balatonfüredi KSE 41 - 22
2019. október 18. péntek
18:00 FTC-HungaroControl - Budakalász Kézilabda ZRT 26 - 27
18:00 Sport36-Komló - Orosházi FKSE - LINAMAR 28 - 23
2019. október 19. szombat
18:00 Dabasi KC VSE - SBS-Eger 28 - 29
18:00 VKSE KFT Vác - Mezőkövesdi KC 22 - 22
18:00 Csurgói KK - Grundfos Tatabánya KC 28 - 23
2019. november 2. szombat
18:00 SBS-Eger - Csurgói KK 30 - 29
18:00 HE-DO B. BRAUN Gyöngyös - FTC-HungaroControl 29 - 26
18:00 Balatonfüredi KSE - Sport36-Komló 25 - 30
18:00 Orosházi FKSE - LINAMAR - VKSE KFT Vác 29 - 25
18:00 Mezőkövesdi KC - Grundfos Tatabánya KC 26 - 34
2019. november 5. kedd
18:30 MOL-PICK SZEGED - HE-DO B. BRAUN Gyöngyös 31 - 28
20:15 Telekom Veszprém - Csurgói KK 36 - 20
2019. november 8. péntek
18:00 FTC-HungaroControl - Dabasi KC VSE 30 - 29
18:30 VKSE KFT Vác - Balatonfüredi KSE 21 - 36
2019. november 9. szombat
18:00 Sport36-Komló - Budakalász Kézilabda ZRT 34 - 33
18:00 Csurgói KK - Mezőkövesdi KC 25 - 23
2019. november 10. vasárnap
18:00 Grundfos Tatabánya KC - Orosházi FKSE - LINAMAR 23 - 17
2019. november 11. hétfő
18:00 Sport36-Komló - Telekom Veszprém 21 - 24
2019. november 12. kedd
18:00 MOL-PICK SZEGED - Dabasi KC VSE 35 - 16
2019. november 13. szerda
18:00 Balatonfüredi KSE - Grundfos Tatabánya KC 24 - 26
2019. november 19. kedd
18:00 Dabasi KC VSE - MOL-PICK SZEGED 22 - 40
2019. november 22. péntek
18:00 SBS-Eger - FTC-HungaroControl 27 - 30
19:00 Orosházi FKSE - LINAMAR - Mezőkövesdi KC 24 - 24
2019. november 23. szombat
18:00 HE-DO B. BRAUN Gyöngyös - Sport36-Komló 32 - 32
18:00 Budakalász Kézilabda ZRT - VKSE KFT Vác 32 - 22
2019. november 26. kedd
18:00 MOL-PICK SZEGED - SBS-Eger 45 - 32
18:00 FTC-HungaroControl - Telekom Veszprém 30 - 35
2019. november 29. péntek
18:30 VKSE KFT Vác - HE-DO B. BRAUN Gyöngyös 32 - 35
2019. november 30. szombat
18:00 Mezőkövesdi KC - Balatonfüredi KSE 22 - 31
18:00 Grundfos Tatabánya KC - Budakalász Kézilabda ZRT 34 - 23
18:00 Sport36-Komló - Dabasi KC VSE 34 - 27
18:00 Csurgói KK - Orosházi FKSE - LINAMAR 22 - 20
2019. december 6. péntek
18:00 Budakalász Kézilabda ZRT - Mezőkövesdi KC 25 - 25
18:00 Balatonfüredi KSE - Orosházi FKSE - LINAMAR 37 - 29
2019. december 7. szombat
18:00 FTC-HungaroControl - Csurgói KK 24 - 22
18:00 SBS-Eger - Sport36-Komló 22 - 24
18:00 Dabasi KC VSE - VKSE KFT Vác 34 - 21
18:00 HE-DO B. BRAUN Gyöngyös - Grundfos Tatabánya KC 29 - 31
19:30 Telekom Veszprém - MOL-PICK SZEGED 29 - 28
2019. december 9. hétfő
18:00 Telekom Veszprém - Mezőkövesdi KC 37 - 26
2019. december 13. péntek
16:00 MOL-PICK SZEGED - FTC-HungaroControl 38 - 25
2019. december 14. szombat
18:00 Mezőkövesdi KC - HE-DO B. BRAUN Gyöngyös 26 - 24
18:00 VKSE KFT Vác - SBS-Eger 23 - 29
18:00 Csurgói KK - Balatonfüredi KSE 26 - 25
2019. december 15. vasárnap
18:00 Orosházi FKSE - LINAMAR - Budakalász Kézilabda ZRT 28 - 24
18:00 Grundfos Tatabánya KC - Dabasi KC VSE 28 - 19
2020. január 30. csütörtök
18:00 Grundfos Tatabánya KC - SBS-Eger 36 - 29
2020. január 31. péntek
18:00 Balatonfüredi KSE - Budakalász Kézilabda ZRT 29 - 22
18:30 VKSE KFT Vác - Telekom Veszprém 26 - 39
2020. február 1. szombat
18:00 Sport36-Komló - FTC-HungaroControl 23 - 22
18:00 Mezőkövesdi KC - Dabasi KC VSE 30 - 32
2020. február 2. vasárnap
18:00 Csurgói KK - MOL-PICK SZEGED 23 - 26
18:00 Orosházi FKSE - LINAMAR - HE-DO B. BRAUN Gyöngyös 19 - 29
2020. február 4. kedd
18:00 Sport36-Komló - MOL-PICK SZEGED 23 - 33
2020. február 7. péntek
18:00 FTC-HungaroControl - VKSE KFT Vác 41 - 18
2020. február 8. szombat
15:00 HE-DO B. BRAUN Gyöngyös - Balatonfüredi KSE 31 - 28
18:00 Dabasi KC VSE - Orosházi FKSE - LINAMAR 27 - 30
18:00 SBS-Eger - Mezőkövesdi KC 27 - 27
18:00 Budakalász Kézilabda ZRT - Csurgói KK 23 - 28
2020. február 11. kedd
18:00 MOL-PICK SZEGED - Budakalász Kézilabda ZRT 41 - 17
2020. február 15. szombat
18:00 Telekom Veszprém - Orosházi FKSE - LINAMAR 33 - 22
2020. február 18. kedd
18:00 Grundfos Tatabánya KC - FTC-HungaroControl 24 - 28
18:00 Mezőkövesdi KC - Telekom Veszprém 26 - 46
2020. február 22. szombat
18:00 Orosházi FKSE - LINAMAR - SBS-Eger 26 - 20
18:00 Balatonfüredi KSE - Dabasi KC VSE 34 - 22
18:00 Budakalász Kézilabda ZRT - HE-DO B. BRAUN Gyöngyös 30 - 31
18:00 Sport36-Komló - Csurgói KK 23 - 27
18:30 VKSE KFT Vác - MOL-PICK SZEGED 28 - 46
2020. február 25. kedd
18:00 Telekom Veszprém - Budakalász Kézilabda ZRT 35 - 23
18:30 MOL-PICK SZEGED - Grundfos Tatabánya KC 36 - 25
2020. február 28. péntek
16:00 FTC-HungaroControl - Mezőkövesdi KC 33 - 28
2020. február 29. szombat
18:00 Csurgói KK - HE-DO B. BRAUN Gyöngyös 28 - 33
18:00 Dabasi KC VSE - Budakalász Kézilabda ZRT 28 - 24
18:00 SBS-Eger - Balatonfüredi KSE 29 - 37
18:00 Sport36-Komló - VKSE KFT Vác 36 - 22
2020. március 4. szerda
18:00 Balatonfüredi KSE - Telekom Veszprém 30 - 33
2020. március 6. péntek
18:00 Mezőkövesdi KC - MOL-PICK SZEGED 26 - 39
18:00 Grundfos Tatabánya KC - Sport36-Komló 29 - 22
18:30 VKSE KFT Vác - Csurgói KK 24 - 22
19:00 Orosházi FKSE - LINAMAR - FTC-HungaroControl 30 - 30
2020. március 7. szombat
18:00 Budakalász Kézilabda ZRT - SBS-Eger 24 - 25
18:00 HE-DO B. BRAUN Gyöngyös - Dabasi KC VSE 29 - 28
2020. március 10. kedd
18:30 Grundfos Tatabánya KC - Telekom Veszprém 26 - 33
2020. március 13. péntek
18:00 SBS-Eger - HE-DO B. BRAUN Gyöngyös 29 - 41
18:30 VKSE KFT Vác - Grundfos Tatabánya KC 24 - 34
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó