Címjegyzék
EDZŐMÉRKŐZÉSEK NAPI MŰSOR
előző nap
2019. január 12. szombat
következő nap
Földi Ferenc Emléktorna Ózd, Marosi István Városi Sportcsarnok
U14 A csoport férfi U-14
07:30 ÓAM-Ózdi KC - Kazincbarcikai KSE 22 - 11 Marosi István Városi Sportcsarnok
online
3600 Ózd Brassói út 2
09:00 Eger Eszterházy SZSE - ÓAM-Ózdi KC 25 - 19 Marosi István Városi Sportcsarnok
online
3600 Ózd Brassói út 2
10:30 Eger Eszterházy SZSE - PLER KKFT I. 21 - 32 Marosi István Városi Sportcsarnok
online
3600 Ózd Brassói út 2
12:00 PLER KKFT I. - Kazincbarcikai KSE 42 - 26 Marosi István Városi Sportcsarnok
online
3600 Ózd Brassói út 2
13:30 PLER KKFT I. - ÓAM-Ózdi KC 31 - 24 Marosi István Városi Sportcsarnok
online
3600 Ózd Brassói út 2
15:00 Kazincbarcikai KSE - Eger Eszterházy SZSE 16 - 26 Marosi István Városi Sportcsarnok
online
3600 Ózd Brassói út 2
U14 B csoport férfi U-14
08:15 Salgótarjáni Strandépítők KC - Egri VSI 18 - 16 Marosi István Városi Sportcsarnok
online
3600 Ózd Brassói út 2
09:45 Gyöngyösi KK - PLER KKFT II. 16 - 19 Marosi István Városi Sportcsarnok
online
3600 Ózd Brassói út 2
11:15 Gyöngyösi KK - Salgótarjáni Strandépítők KC 20 - 24 Marosi István Városi Sportcsarnok
online
3600 Ózd Brassói út 2
12:45 PLER KKFT II. - Egri VSI 20 - 12 Marosi István Városi Sportcsarnok
online
3600 Ózd Brassói út 2
14:15 Egri VSI - Gyöngyösi KK 15 - 17 Marosi István Városi Sportcsarnok
online
3600 Ózd Brassói út 2
15:45 PLER KKFT II. - Salgótarjáni Strandépítők KC 21 - 20 Marosi István Városi Sportcsarnok
online
3600 Ózd Brassói út 2
U14 5.helyért férfi U-14
17:55 ÓAM-Ózdi KC - Gyöngyösi KK 21 - 30 Marosi István Városi Sportcsarnok
online
3600 Ózd Brassói út 2
U14 3.helyért férfi U-14
18:45 Eger Eszterházy SZSE - Salgótarjáni Strandépítők KC 21 - 25 Marosi István Városi Sportcsarnok
online
3600 Ózd Brassói út 2
U14 Döntő férfi U-14
19:30 PLER KKFT I. - PLER KKFT II. 33 - 22 Marosi István Városi Sportcsarnok
online
3600 Ózd Brassói út 2
Student Comfort Kupa Szombathely, Celldömölk
Ifjúsági Ifjúsági lány Csoport női ifjúsági
08:00 Sárvári Kinizsi SE - Szombathelyi KKA I. 12 - 33 CVSE-Swietelsky Aréna
online
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
10:15 Dorogi ESE - Pázmánd NK KFT 23 - 20 CVSE-Swietelsky Aréna
online
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
12:30 Sárvári Kinizsi SE - Dorogi ESE 14 - 25 CVSE-Swietelsky Aréna
online
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
14:00 Szombathelyi KKA I. - Pázmánd NK KFT 19 - 14 CVSE-Swietelsky Aréna
online
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
16:15 Dorogi ESE - Szombathelyi KKA I. 18 - 19 CVSE-Swietelsky Aréna
online
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
18:20 Pázmánd NK KFT - Sárvári Kinizsi SE 32 - 14 CVSE-Swietelsky Aréna
online
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
19:15 Szombathelyi KKA I. - Szombathelyi KKA II. 10 - 0 CVSE-Swietelsky Aréna
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
Serdülő Serdülő lány Csoport női serdülő
09:30 Répcelaki SE - Tapolca VSE 16 - 20 CVSE-Swietelsky Aréna
online
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
11:45 Százhalombattai VUK SE - Tapolca VSE 28 - 16 CVSE-Swietelsky Aréna
online
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
15:30 Százhalombattai VUK SE - Répcelaki SE 26 - 12 CVSE-Swietelsky Aréna
online
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
U14 U14 Fiú A Csoport férfi U-14
09:30 Szentgotthárdi VSE - Debreceni Sportcentrum KN KFT 15 - 15 Egyetemi Sportcsarnok
online
9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
11:00 Tempo KSE - Debreceni Sportcentrum KN KFT 8 - 21 Egyetemi Sportcsarnok
online
9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
12:30 Máriaujfalui SE - Szentgotthárdi VSE 15 - 15 Egyetemi Sportcsarnok
online
9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
17:00 Tigrisek Csongrádi KSE - Máriaujfalui SE 20 - 14 Egyetemi Sportcsarnok
online
9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
18:30 Debreceni Sportcentrum KN KFT - Máriaujfalui SE 21 - 12 Egyetemi Sportcsarnok
online
9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
19:15 Tigrisek Csongrádi KSE - Tempo KSE 14 - 13 Egyetemi Sportcsarnok
online
9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
U14 U14 Fiú B Csoport férfi U-14
08:45 Szombathelyi Haladás - Ajkai Trampolin SE 19 - 19 Egyetemi Sportcsarnok
online
9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
10:15 Szombathelyi Haladás - Angyalföldi Sportiskola 14 - 18 Egyetemi Sportcsarnok
online
9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
11:45 Százhalombattai VUK SE - Angyalföldi Sportiskola 10 - 13 Egyetemi Sportcsarnok
online
9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
13:15 Ajkai Trampolin SE - Százhalombattai VUK SE 9 - 19 Egyetemi Sportcsarnok
online
9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
17:45 Ajkai Trampolin SE - Angyalföldi Sportiskola 14 - 16 Egyetemi Sportcsarnok
online
9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
U14 U14 lány Csoport női U-14
08:55 Sárvár-Szent László Katolikus Iskola - DKKA NKFT 7 - 25 CVSE-Swietelsky Aréna
online
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
11:10 Dorogi ESE - Farkasvár DSE 12 - 18 CVSE-Swietelsky Aréna
online
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
13:25 Tigrisek Csongrádi KSE - DKKA NKFT 10 - 21 CVSE-Swietelsky Aréna
online
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
14:55 Farkasvár DSE - Sárvár-Szent László Katolikus Iskola 25 - 6 CVSE-Swietelsky Aréna
online
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
17:10 Tigrisek Csongrádi KSE - Dorogi ESE 10 - 22 CVSE-Swietelsky Aréna
online
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
17:45 Farkasvár DSE - DKKA NKFT 19 - 20 CVSE-Swietelsky Aréna
online
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
U13 U13 Fiú Csoport férfi U-13
09:20 Simontornyai KK - Szentgotthárdi VSE 25 - 8 Oladi Általános Iskola *
online
9700 Szombathely Simon István utca 6.
11:20 Szentgotthárdi VSE - Kántor Anikó SE 7 - 13 Oladi Általános Iskola *
online
9700 Szombathely Simon István utca 6.
19:20 Kántor Anikó SE - Simontornyai KK 14 - 26 Oladi Általános Iskola *
online
9700 Szombathely Simon István utca 6.
U13 U13 lány A Csoport női U-13
10:00 Debreceni Sportcentrum KN KFT - K. Szeged SE 11 - 12 Répce Sportcsarnok
online
9653 Répcelak Arany János utca 9.
14:00 XVI.kerületi KMSE - Debreceni Sportcentrum KN KFT 10 - 15 Répce Sportcsarnok
online
9653 Répcelak Arany János utca 9.
18:00 K. Szeged SE - XVI.kerületi KMSE 16 - 11 Répce Sportcsarnok
online
9653 Répcelak Arany János utca 9.
U13 U13 lány B Csoport női U-13
10:40 Szombathelyi KKA - Kántor Anikó SE 19 - 16 Répce Sportcsarnok
online
9653 Répcelak Arany János utca 9.
14:40 Magyar Kézilabda Szövetség VSK DUNASZERDAHELY `B` - Szombathelyi KKA 14 - 25 Répce Sportcsarnok
online
9653 Répcelak Arany János utca 9.
18:40 Kántor Anikó SE - Magyar Kézilabda Szövetség VSK DUNASZERDAHELY `B` 12 - 13 Répce Sportcsarnok
online
9653 Répcelak Arany János utca 9.
U13 U13 lány C Csoport női U-13
11:20 Százhalombattai VUK SE - Bajnok DSE Nemesvámos 9 - 16 Répce Sportcsarnok
online
9653 Répcelak Arany János utca 9.
15:20 Bajnok DSE Nemesvámos - Magyar Kézilabda Szövetség VSK DUNASZERDAHELY `A` 17 - 12 Répce Sportcsarnok
online
9653 Répcelak Arany János utca 9.
19:20 Magyar Kézilabda Szövetség VSK DUNASZERDAHELY `A` - Százhalombattai VUK SE 23 - 13 Répce Sportcsarnok
online
9653 Répcelak Arany János utca 9.
U12 U12 fiú A Csoport férfi U-12
08:00 Debreceni Sportcentrum KN KFT - Szombathelyi Haladás 10 - 13 Oladi Általános Iskola *
online
9700 Szombathely Simon István utca 6.
10:00 Angyalföldi Sportiskola - Debreceni Sportcentrum KN KFT 7 - 18 Oladi Általános Iskola *
online
9700 Szombathely Simon István utca 6.
18:00 Szombathelyi Haladás - Angyalföldi Sportiskola 21 - 9 Oladi Általános Iskola *
online
9700 Szombathely Simon István utca 6.
U12 U12 fiú B Csoport férfi U-12
08:40 Kézilabda Utánpótlás KFT - Kőkúti Sasok DSE 17 - 9 Oladi Általános Iskola *
online
9700 Szombathely Simon István utca 6.
10:40 Kőkúti Sasok DSE - Tempo KSE 22 - 10 Oladi Általános Iskola *
online
9700 Szombathely Simon István utca 6.
18:40 Tempo KSE - Kézilabda Utánpótlás KFT 9 - 25 Oladi Általános Iskola *
online
9700 Szombathely Simon István utca 6.
U12 U12 lány A csoport női U-12
09:20 Dorogi ESE - Szombathelyi KKA I. 7 - 10 Répce Sportcsarnok
online
9653 Répcelak Arany János utca 9.
13:20 Szombathelyi KKA I. - ASI DSE 20 - 8 Répce Sportcsarnok
online
9653 Répcelak Arany János utca 9.
17:20 ASI DSE - Dorogi ESE 7 - 12 Répce Sportcsarnok
online
9653 Répcelak Arany János utca 9.
U12 U12 lány B csoport női U-12
08:00 Szombathelyi KKA II. - Szombathelyi KKA III. 17 - 3 Répce Sportcsarnok
online
9653 Répcelak Arany János utca 9.
08:40 DKKA NKFT - Dorogi ESE `A ` 16 - 1 Répce Sportcsarnok
online
9653 Répcelak Arany János utca 9.
12:00 Szombathelyi KKA II. - DKKA NKFT 13 - 19 Répce Sportcsarnok
online
9653 Répcelak Arany János utca 9.
12:40 Szombathelyi KKA III. - Dorogi ESE `A ` 16 - 2 Répce Sportcsarnok
online
9653 Répcelak Arany János utca 9.
16:00 Dorogi ESE `A ` - Szombathelyi KKA II. 1 - 29 Répce Sportcsarnok
online
9653 Répcelak Arany János utca 9.
16:40 Szombathelyi KKA III. - DKKA NKFT 6 - 20 Répce Sportcsarnok
online
9653 Répcelak Arany János utca 9.
U11 U11 fiú A Csoport férfi U-11
09:20 Tapolca VSE - Debreceni Sportcentrum KN KFT 9 - 28 Szombathelyi Műszaki SzK. Centrum tornaterme*
online
9700 Szombathely Rohonci út 1.
13:20 Pumukli KUA - Tapolca VSE 18 - 7 Szombathelyi Műszaki SzK. Centrum tornaterme*
online
9700 Szombathely Rohonci út 1.
17:20 Debreceni Sportcentrum KN KFT - Pumukli KUA 18 - 12 Szombathelyi Műszaki SzK. Centrum tornaterme*
online
9700 Szombathely Rohonci út 1.
U11 U11 fiú B Csoport férfi U-11
11:20 Ajkai Trampolin SE - Farkasvár DSE 6 - 17 Szombathelyi Műszaki SzK. Centrum tornaterme*
online
9700 Szombathely Rohonci út 1.
15:20 Tigrisek Csongrádi KSE - Ajkai Trampolin SE 12 - 14 Szombathelyi Műszaki SzK. Centrum tornaterme*
online
9700 Szombathely Rohonci út 1.
19:20 Farkasvár DSE - Tigrisek Csongrádi KSE 22 - 8 Szombathelyi Műszaki SzK. Centrum tornaterme*
online
9700 Szombathely Rohonci út 1.
U11 U11 lány A csoport női U-11
08:40 Szombathelyi KKA I. - K. Szeged SE 11 - 13 Szombathelyi Műszaki SzK. Centrum tornaterme*
online
9700 Szombathely Rohonci út 1.
10:40 Magyar Kézilabda Szövetség VSK DUNASZERDAHELY - Angyalföldi Sportiskola 21 - 10 Szombathelyi Műszaki SzK. Centrum tornaterme*
online
9700 Szombathely Rohonci út 1.
12:40 Szombathelyi KKA I. - Angyalföldi Sportiskola 27 - 10 Szombathelyi Műszaki SzK. Centrum tornaterme*
online
9700 Szombathely Rohonci út 1.
14:40 K. Szeged SE - Magyar Kézilabda Szövetség VSK DUNASZERDAHELY 16 - 11 Szombathelyi Műszaki SzK. Centrum tornaterme*
online
9700 Szombathely Rohonci út 1.
16:40 Angyalföldi Sportiskola - K. Szeged SE 14 - 22 Szombathelyi Műszaki SzK. Centrum tornaterme*
online
9700 Szombathely Rohonci út 1.
18:40 Magyar Kézilabda Szövetség VSK DUNASZERDAHELY - Szombathelyi KKA I. 13 - 9 Szombathelyi Műszaki SzK. Centrum tornaterme*
online
9700 Szombathely Rohonci út 1.
U11 U11 lány B csoport női U-11
08:00 Szombathelyi KKA II. - Ajkai Trampolin SE 15 - 8 Szombathelyi Műszaki SzK. Centrum tornaterme*
online
9700 Szombathely Rohonci út 1.
10:00 Bajnok DSE Nemesvámos - DKKA NKFT 12 - 4 Szombathelyi Műszaki SzK. Centrum tornaterme*
online
9700 Szombathely Rohonci út 1.
12:00 Szombathelyi KKA II. - Bajnok DSE Nemesvámos 9 - 14 Szombathelyi Műszaki SzK. Centrum tornaterme*
online
9700 Szombathely Rohonci út 1.
14:00 DKKA NKFT - Ajkai Trampolin SE 11 - 9 Szombathelyi Műszaki SzK. Centrum tornaterme*
online
9700 Szombathely Rohonci út 1.
16:00 Ajkai Trampolin SE - Bajnok DSE Nemesvámos 8 - 21 Szombathelyi Műszaki SzK. Centrum tornaterme*
online
9700 Szombathely Rohonci út 1.
18:00 DKKA NKFT - Szombathelyi KKA II. 11 - 14 Szombathelyi Műszaki SzK. Centrum tornaterme*
online
9700 Szombathely Rohonci út 1.
U10 U10 fiú Csoport férfi U-10
10:00 Szombathelyi Haladás - Büki TK 0 - 0 POTE Csarnok *
9700 Szombathely Dózsa György út 13.
11:20 Szombathelyi Haladás II. - DEVM Kézilabda Alapítvány Veszprém 0 - 0 POTE Csarnok *
9700 Szombathely Dózsa György út 13.
12:40 Ajkai Trampolin SE - Szombathelyi Haladás 0 - 0 POTE Csarnok *
9700 Szombathely Dózsa György út 13.
14:00 Szombathelyi Haladás II. - Büki TK 0 - 0 POTE Csarnok *
9700 Szombathely Dózsa György út 13.
15:20 DEVM Kézilabda Alapítvány Veszprém - Ajkai Trampolin SE 0 - 0 POTE Csarnok *
9700 Szombathely Dózsa György út 13.
U10 U10 Lány Csoport női U-10
10:40 Szombathelyi KKA II. - K. Szeged SE 0 - 0 POTE Csarnok *
9700 Szombathely Dózsa György út 13.
12:00 Szombathelyi KKA I. - Bajnok DSE Nemesvámos 0 - 0 POTE Csarnok *
9700 Szombathely Dózsa György út 13.
13:20 Tigrisek Csongrádi KSE - K. Szeged SE 0 - 0 POTE Csarnok *
9700 Szombathely Dózsa György út 13.
14:40 Szombathelyi KKA I. - Szombathelyi KKA II. 0 - 0 POTE Csarnok *
9700 Szombathely Dózsa György út 13.
16:00 Tigrisek Csongrádi KSE - Bajnok DSE Nemesvámos 0 - 0 POTE Csarnok *
9700 Szombathely Dózsa György út 13.
U9 U9 csoport női U-9
11:00 Ajkai Trampolin SE - Szombathelyi KKA III. 0 - 0 NYME Bolyai János Gyakorló Ált. Isk. és Gim. *
9700 Szombathely Bolyai János utca 11
11:35 Szombathelyi KKA I. - K. Szeged SE 0 - 0 NYME Bolyai János Gyakorló Ált. Isk. és Gim. *
9700 Szombathely Bolyai János utca 11
12:10 Szombathelyi KKA II. - Magyar Kézilabda Szövetség VSK DUNASZERDAHELY 0 - 0 NYME Bolyai János Gyakorló Ált. Isk. és Gim. *
9700 Szombathely Bolyai János utca 11
12:45 Ajkai Trampolin SE - Szombathelyi KKA I. 0 - 0 NYME Bolyai János Gyakorló Ált. Isk. és Gim. *
9700 Szombathely Bolyai János utca 11
13:20 K. Szeged SE - Szombathelyi KKA III. 0 - 0 NYME Bolyai János Gyakorló Ált. Isk. és Gim. *
9700 Szombathely Bolyai János utca 11
13:55 Magyar Kézilabda Szövetség VSK DUNASZERDAHELY - Szombathelyi KKA I. 0 - 0 NYME Bolyai János Gyakorló Ált. Isk. és Gim. *
9700 Szombathely Bolyai János utca 11
14:30 Szombathelyi KKA II. - Ajkai Trampolin SE 0 - 0 NYME Bolyai János Gyakorló Ált. Isk. és Gim. *
9700 Szombathely Bolyai János utca 11
K-Flórián Kupa leány U12-14 Kozármisleny
U14 K-Flórián Kupa U14 női U-14
09:00 Kozármisleny SE - Szekszárdi FGKC II. 24 - 10 Városi Sportcsarnok
online
7761 Kozármisleny Alkotmány tér 55.
09:55 Szekszárdi FGKC I. - Kocsolai SK 26 - 17 Városi Sportcsarnok
online
7761 Kozármisleny Alkotmány tér 55.
11:30 Kozármisleny SE - Kocsolai SK 24 - 14 Városi Sportcsarnok
online
7761 Kozármisleny Alkotmány tér 55.
12:25 Szekszárdi FGKC I. - Szekszárdi FGKC II. 22 - 23 Városi Sportcsarnok
online
7761 Kozármisleny Alkotmány tér 55.
14:00 Kocsolai SK - Szekszárdi FGKC II. 11 - 19 Városi Sportcsarnok
online
7761 Kozármisleny Alkotmány tér 55.
14:55 Szekszárdi FGKC I. - Kozármisleny SE 13 - 31 Városi Sportcsarnok
online
7761 Kozármisleny Alkotmány tér 55.
Téli Mátra Kupa Gyöngyös
FU12 Gyöngyösi KK férfi U-12
09:00 Salgótarjáni Strandépítők KC - Gyöngyösi KK 14 - 30 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
11:10 Kispályás Műfüves NKFT - Salgótarjáni Strandépítők KC 20 - 12 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
12:00 Gyöngyösi KK - HORT SE 26 - 14 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
14:10 HORT SE - Kispályás Műfüves NKFT 17 - 19 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
16:00 Kispályás Műfüves NKFT - Gyöngyösi KK 12 - 27 Kálváriaparti Ált.Isk.
online
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
16:20 Salgótarjáni Strandépítők KC - HORT SE 27 - 24 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
LU12 Gyöngyösi KK női U-12
09:00 Gyöngyösi KK - Dabasi KC VSE 20 - 6 Kálváriaparti Ált.Isk.
online
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
10:30 Kecskeméti Junior SN KFT - Budai Farkasok NKFT 22 - 22 Kálváriaparti Ált.Isk.
online
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
12:00 Budai Farkasok NKFT - Gyöngyösi KK 23 - 26 Kálváriaparti Ált.Isk.
online
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
12:50 Dabasi KC VSE - Kecskeméti Junior SN KFT 17 - 23 Kálváriaparti Ált.Isk.
online
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
14:20 Budai Farkasok NKFT - Dabasi KC VSE 28 - 17 Kálváriaparti Ált.Isk.
online
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
15:10 Kecskeméti Junior SN KFT - Gyöngyösi KK 15 - 20 Kálváriaparti Ált.Isk.
online
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
FU11 Fiú U 11 A férfi U-11
09:50 Salgótarjáni Strandépítők KC - Gyöngyösi KK 11 - 14 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
12:50 Gyöngyösi KK - Budai Farkasok NKFT 14 - 10 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
15:00 Budai Farkasok NKFT - Salgótarjáni Strandépítők KC 14 - 16 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
FU11 Fiú U 11 B férfi U-11
10:30 Gyöngyösi KK 2 - Kézilabda Utánpótlás KFT 4 - 27 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
13:30 Kézilabda Utánpótlás KFT - Mezőkövesdi KC 17 - 16 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
15:40 Mezőkövesdi KC - Gyöngyösi KK 2 20 - 5 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
FU11 Fiú U11 A3-B3 férfi U-11
17:10 Budai Farkasok NKFT - Gyöngyösi KK 2 17 - 15 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
FU11 Fiú U11 A2-B2 férfi U-11
17:30 Salgótarjáni Strandépítők KC - Mezőkövesdi KC 8 - 29 Kálváriaparti Ált.Isk.
online
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
FU11 Fiú U11 A1-B1 férfi U-11
18:00 Gyöngyösi KK - Kézilabda Utánpótlás KFT 10 - 16 Kálváriaparti Ált.Isk.
online
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
LU11 Gyöngyösi KK női U-11
09:50 Dabasi KC VSE - Gyöngyösi KK 14 - 15 Kálváriaparti Ált.Isk.
online
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
11:20 Gyöngyösi KK - Kézilabda Utánpótlás KFT 6 - 19 Kálváriaparti Ált.Isk.
online
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
13:40 Kézilabda Utánpótlás KFT - Dabasi KC VSE 20 - 4 Kálváriaparti Ált.Isk.
online
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
PickBall U12 Szeged
FU12 A csoport férfi U-12
09:00 Pick Szeged I. - Kecskeméti Junior SN KFT 19 - 21 Városi stadion
online
6723 Szeged Etelka sor 1-3.
11:00 Pick Szeged I. - PSN ZRT 20 - 11 Városi stadion
online
6723 Szeged Etelka sor 1-3.
13:00 Kecskeméti Junior SN KFT - PSN ZRT 26 - 14 Városi stadion
online
6723 Szeged Etelka sor 1-3.
FU12 Döntő férfi U-12
17:00 Kecskeméti Junior SN KFT - Telekom Veszprém 17 - 22 Városi stadion
online
6723 Szeged Etelka sor 1-3.
FU12 B csoport férfi U-12
10:00 Pick Szeged II. - Békéscsaba DKSE 19 - 20 Városi stadion
online
6723 Szeged Etelka sor 1-3.
12:00 Pick Szeged II. - Telekom Veszprém 13 - 25 Városi stadion
online
6723 Szeged Etelka sor 1-3.
14:00 Telekom Veszprém - Békéscsaba DKSE 27 - 20 Városi stadion
online
6723 Szeged Etelka sor 1-3.
FU12 V. helyért férfi U-12
15:15 Pick Szeged II. - PSN ZRT 25 - 15 Városi stadion
online
6723 Szeged Etelka sor 1-3.
FU12 Bronzmérkőzés férfi U-12
16:00 Pick Szeged I. - Békéscsaba DKSE 21 - 20 Városi stadion
online
6723 Szeged Etelka sor 1-3.
KESI Szivacskézi Kupa KECSKEMÉT
KESI KUPA U9 Lány U9 női U-9
10:00 EURONOVEX USE - Kecskeméti Junior SN KFT_1 0 - 0 Lánchíd utcai sportcsarnok
6000 Kecskemét Lánchíd utca 18
10:30 Mezőkövesdi KC - Fiatal Kézilabdások SE II. 0 - 0 Lánchíd utcai sportcsarnok
6000 Kecskemét Lánchíd utca 18
11:00 Kecskeméti Junior SN KFT_1 - Fiatal Kézilabdások SE I. 0 - 0 Lánchíd utcai sportcsarnok
6000 Kecskemét Lánchíd utca 18
11:30 Mezőkövesdi KC - Kecskeméti Junior SN KFT_2 0 - 0 Lánchíd utcai sportcsarnok
6000 Kecskemét Lánchíd utca 18
12:00 EURONOVEX USE - Fiatal Kézilabdások SE I. 0 - 0 Lánchíd utcai sportcsarnok
6000 Kecskemét Lánchíd utca 18
12:30 Fiatal Kézilabdások SE II. - Kecskeméti Junior SN KFT_2 0 - 0 Lánchíd utcai sportcsarnok
6000 Kecskemét Lánchíd utca 18
13:00 Fiatal Kézilabdások SE I. - Mezőkövesdi KC 0 - 0 Lánchíd utcai sportcsarnok
6000 Kecskemét Lánchíd utca 18
13:30 Kecskeméti Junior SN KFT_2 - EURONOVEX USE 0 - 0 Lánchíd utcai sportcsarnok
6000 Kecskemét Lánchíd utca 18
14:00 Kecskeméti Junior SN KFT_1 - Mezőkövesdi KC 0 - 0 Lánchíd utcai sportcsarnok
6000 Kecskemét Lánchíd utca 18
14:30 EURONOVEX USE - Kecskeméti Junior SN KFT_2 0 - 0 Lánchíd utcai sportcsarnok
6000 Kecskemét Lánchíd utca 18
15:00 Kecskeméti Junior SN KFT_1 - Fiatal Kézilabdások SE II. 0 - 0 Lánchíd utcai sportcsarnok
6000 Kecskemét Lánchíd utca 18
KESI KUPA U8 Lány U8 női U-8
10:30 Aranyszarvas SE - Kecskeméti Junior SN KFT_1 0 - 0 Lánchíd utcai sportcsarnok
6000 Kecskemét Lánchíd utca 18
11:00 Kecskeméti Junior SN KFT_2 - EURONOVEX USE 0 - 0 Lánchíd utcai sportcsarnok
6000 Kecskemét Lánchíd utca 18
12:30 Aranyszarvas SE - EURONOVEX USE 0 - 0 Lánchíd utcai sportcsarnok
6000 Kecskemét Lánchíd utca 18
13:00 Fiatal Kézilabdások SE - Kecskeméti Junior SN KFT_1 0 - 0 Lánchíd utcai sportcsarnok
6000 Kecskemét Lánchíd utca 18
14:00 Aranyszarvas SE - Fiatal Kézilabdások SE 0 - 0 Lánchíd utcai sportcsarnok
6000 Kecskemét Lánchíd utca 18
15:30 Kecskeméti Junior SN KFT_2 - Fiatal Kézilabdások SE 0 - 0 Lánchíd utcai sportcsarnok
6000 Kecskemét Lánchíd utca 18
16:00 Kecskeméti Junior SN KFT_1 - EURONOVEX USE 0 - 0 Lánchíd utcai sportcsarnok
6000 Kecskemét Lánchíd utca 18
Interball Nemzetközi Leány Kézilabda torna Tatabánya
Interball Kupa U14 Interball Nemzetközi Leány Kézilabda torna női U-14
10:00 Tatabányai SC - Kispest NKK 30 - 16 Földi Imre Sportcsarnok
online
2800 Tatabánya Szent Borbála út 19
10:50 Győri ETO KC - Budaörsi Kézilabda Sportegyesület 27 - 15 Földi Imre Sportcsarnok
online
2800 Tatabánya Szent Borbála út 19
11:40 Budaörsi Kézilabda Sportegyesület - Tatabányai SC 20 - 29 Földi Imre Sportcsarnok
online
2800 Tatabánya Szent Borbála út 19
12:30 Kispest NKK - Győri ETO KC 8 - 39 Földi Imre Sportcsarnok
online
2800 Tatabánya Szent Borbála út 19
13:20 Budaörsi Kézilabda Sportegyesület - Kispest NKK 30 - 22 Földi Imre Sportcsarnok
online
2800 Tatabánya Szent Borbála út 19
14:10 Tatabányai SC - Győri ETO KC 19 - 36 Földi Imre Sportcsarnok
online
2800 Tatabánya Szent Borbála út 19
II. Zsubori Zoltán emléktorna Kiskőrös
Zsubori Zoltán emléktorna II. Zsubori Zoltán utánpótlás emléktorna női serdülő
08:30 Kiskőrösi NKSZSE - Gézengúz UKC 14 - 7 Városi Sportcsarnok,
online
6200 Kiskőrös Árpád utca 4
09:20 Kiskunhalas UKSC - Kecskeméti NKSE 18 - 9 Városi Sportcsarnok,
online
6200 Kiskőrös Árpád utca 4
10:10 Kiskunhalas UKSC - Gézengúz UKC 18 - 6 Városi Sportcsarnok,
online
6200 Kiskőrös Árpád utca 4
11:00 Kecskeméti NKSE - Kiskőrösi NKSZSE 7 - 17 Városi Sportcsarnok,
online
6200 Kiskőrös Árpád utca 4
11:50 Gézengúz UKC - Kecskeméti NKSE 9 - 21 Városi Sportcsarnok,
online
6200 Kiskőrös Árpád utca 4
12:40 Kiskőrösi NKSZSE - Kiskunhalas UKSC 14 - 11 Városi Sportcsarnok,
online
6200 Kiskőrös Árpád utca 4
2019. január
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
FRISS HÍREK
A helyosztó a tét
2019.01.23. Férfi `A` válogatott
Szerdán 18 órától Norvégia ellen játssza utolsó középdöntőbeli mérkőzését a magyar válogatott a férfi világbajnokságon.
Szenior Versenykiírás 2019
2019.01.23. Versenyek
A Magyar Kézilabda Szövetség Szakmai- és Versenybizottsága elfogadta a 2019. évi Szenior bajnokság Versenykiírását. A Versenykiírás és a nevezési lap a mellékelt fájlokból tölthető le.
Egy gólos junior győzelem
2019.01.23. Versenyek
A magyar férfi junior válogatott felkészülési találkozón egy góllal legyőzte a Dabas csapatát Balatonbogláron.
Siófoki és mosonmagyaróvári győzelem
2019.01.23. Női NB I.
A K&H női liga szerdai játéknapján a Siófok nyolc góllal győzött Budaörsön, míg a Mosonmagyaróvár egy góllal nyert a Dunaújváros ellen.
A 10. helyen zárjuk a világbajnokságot
2019.01.23. Férfi `A` válogatott
A magyar válogatott utolsó középdöntőbeli találkozóján kilenc gólos vereséget szenvedett Norvégiától, így olimpiai selejtezős helye a következő egy év világversenyeinek eredményeitől függ.
Férfi vb: 12 gól és 2 pont a magyar válogatott előnye
2019.01.21. Férfi `A` válogatott
A férfi világbajnokság hétfői mérkőzésein a magyar válogatott csoportjában Norvégia legyőzte Svédországot, míg Dánia Egyiptomot.
Balogh és Bodó visszatér
2019.01.20. Férfi `A` válogatott
Szombaton késő este visszatért Dániában a magyar válogatotthoz Balogh Zsolt, aki még a Katar elleni mérkőzésen szenvedett bokasérülést, majd Magyarországon folytatódott kezelése.
Megszületett Lékai Máté gyermeke
2019.01.20. Férfi `A` válogatott
Vasárnap reggel megszületett a világbajnokságon szereplő irányító, Lékai Máté gyermeke, Noé.
Siker Tunézia ellen!
2019.01.20. Férfi `A` válogatott
Szünetben két góllal vezetett, végül Balogh, Lékai és Székely remeklésének köszönhetően öt góllal győzött a magyar válogatott a vb-középdöntőben Tunézia ellen, így újabb lépést tett az olimpiai selejt
Fazekas Gergő az Elit programban
2019.01.20. Szövetségi élet
A Magyar Kézilabda Szövetség – az Elit program keretében – szerződést kötött Fazekas Gergővel, és klubjával, a Veszprémi Kézilabda Kft.-vel.
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó